Jõhvika IT blog

Jõhvika IT blogi
See olen mina

Vanus: 30
Elukoht: Tallinn
Tähtkuju: Lõvi

Lemmik tegevused

Täesti ebaoriginaalsed huvid...
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2009


Külastajad
069493
Jõhvikas armastab käsitööd, peale perekonna muidugi...

04 Oktoober 2009
Tibude ring
Õlivärvide pikast kuivamisest ei teadnud ma veel miskit. Nädal oli abikaasa sünnipäevani aega (see oli juba paar aastat tagasi). Joonistasin tibud ja ühe pildi veel, kuid teisest pildist sai hiljem värvide sigri-migri. Minu üllatuseks ei saanud ma neid tol sünnipäeval kinkida (sest värv ei kuivanud ära). Ma täpselt ei mäleta, mida ma siis ikkagi kinkisin, kuid "Tibude ring" jäi kuivama.
Võtsin nüüd kapi tagant välja ja riputasin seinale.Praegu hakkasin ette valmistama Tallinna Rahvaülikooli kursust "Rahvuslikud mustrid polümeersavi tehnikates II". Riiulitelt leidsin neid raamatuid:
Uurin mustreid.
Samas tuli mul mõte,e t ma võiksin endale ise miskit lahedat rahvuslikku õmmelda. No näiteks esinemisrõivaks - kui ma teen õpitubasid Mardilaadal. Hetkel mul ju ei ole sellist spetsiaalset rahvuslikku riietust. Mõnusat lõiget kleidi jaoks ei leidnud.
Huvitav, kas selles raamatus \"Eesti Rahvariided\" (1.-3. pluss mustrilehed ja lõiked) oleks midagi lahedat. Seda raamatut mul ju veel ei ole. Aga ostan, kui pakutakse.Reedel olin Kose Gümnaasiumis Õpetajate Päeva puhul õpetajatele polümeersavi õpituba tegemas. Vahva oli - Pärliblogis on jutt ja pildid ka.

.
Jõhvikas 09:53 - Link - kommentaarid (3)