Jõhvika IT blog

Jõhvika IT blogi
See olen mina

Vanus: 30
Elukoht: Tallinn
Tähtkuju: Lõvi

Lemmik tegevused

Täesti ebaoriginaalsed huvid...
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2008


Külastajad
069785
Jõhvikas armastab käsitööd, peale perekonna muidugi...

06 Detsember 2008
Minu jõuluootus
Kodus meil rohkem printsesse, peale minu, ei ole ja sel põhjusel tegin ma neid juurde;-))) Tegin päkapiku-printsesse. Lõikasin paberirulli sisud pooleks, tegin augud nööri jaoks, liimisin mütsid pähe. Siis "õmblesin" seelikud - leidsin parajad tülli ja organzaribad, neist keerasin uhked seelikud.


Ja siis tegin ühe tuulelillekese. Lõpuni valmis ei jõudnudki, sest puupulka ei olnud käepärast. Ja kuna see oli päris esimene, siis paberi valiku tegin suht kiiresti, mis maksis hiljem kätte. Peaks olema selline painduvam, mis ei murdu kohe ära. Õpetuse leidsin sellelt lehelt.


Kultuuritehases oli täna laat ja õpitoad ning mul oli võimalus osa võtta pleksiklaasist ehete tegemise töötoast. Põnev oli, ohtralt võimalusi, lisadena võib kasutada kõikvõimalikke tasapinnalisi asju - pildid ajakirjadest, fotod, plekkpurgi plekk, pits, pärlid, jne. Pleksiklaasi omapära on läbipaistvus, mis võib aluspinda iga nurga alt moonutada. Minu töö oli planeeritud nii: erinevad ribad, lõikepinnad pealpool, asubad ripatsi peal. Ütleme ausalt, et suurem osa aega kulus mul saagimisele ja ei jõudnud ei neetimise, ei lihvimiseni. Riputamisaasa ja viimistlemisest rääkimata. Pilt ka.


Aga noored disainerid teevad põnevaid asju. Mõnikord on hea inspiratsiooni saamiseks külastada selliseid kohti.

Pärliblogis on jõuluüllatus, kes veel ei ole näinud!

.

Jõhvikas 20:13 - Link - kommentaarid (2)