Anne-Liia ateljee
Anne-Liia ateljee
Siit leiate kõike, millega mina oma vaba aega sisustan! :)
10 Detsember 2007
Küünlad - geelküünlad !
Tere jälle . Täna siis mõtlesin hakata oma blogi veidi sättima . Alustuseks panen siis mõned pildid minu tehtud töödest üles ja hiljem, kui närv lubab asjaga pusida hakkan ka veidikene muutma oma blogi. Ma ei oska praegu hetkel midagi tegemise järjekorda panna aga ma üritan välja nuputada millal on tööd tehtud .
Nii esimeseteks panen siis enda tehtud küünalde pildildid. Eelmine aasta hakkasin iseenda algatusel ning klassiõe juhtimisel geelküünlaid tegema . Küünlad ise on tehtud kevadel 2007 , pildistada sain neid aga alles suvel , enne operatsiooni.
Veidikene lähemalt ka : Nii , muidugi on mul veel küünlaid, kuid need on juba heade inimeste kodudes. Üks mille endale tegin on siin : ning Üks , mis mind nende ilusate asjade juures häirib on see ,et kuigi see säilib kui ma teda ei põleta siis ta kogub tolmu . Aga KINDLASTI lisan veel geelküünalde pilte . Nii ,et umbes viiest küünlast saab veel pilte näha , kuid enne pean ma laskma neist pilti teha (Teeksin ise kui need minu käes oleks ) ! Meeldivat uurimist .
Anne-Liia posted @ 16:10 - Link - kommentaarid (4)
189590 isetegijat on minu blogi külastanud