Liisu näpunikerdused :))
Liisu näpunikerdused :))
Ise tehtud, hästi tehtud!
.: MINUST :.
VANUS: 40+...
ASUKOHT: Järvamaa
TÄHTKUJU: vähk

<< Eelmine| Järgmine >>
Nimekiri | Liitu
Powered by RingSurf
Google Custom Search
Google Custom Search Google Custom Search Google Custom Search free counters
.: MEELDIB :.
kududa, heegeldada, tikkida, õmmelda (kui ainult aega oleks)
rahvatantsu tantsida, kuulata head muusikat ja veidike ka mullas tuhnida ning kindlasti küpsetada (nii palju kui vähegi laste ja lapselapse kõrvalt aega jääb)
.: EI MEELDI :.
taga rääkijad ja valetajad
.: MEELELDI :.

LOEN:
Dontsovat

VAATAN:
üldiselt vaatan vähe filme... aga siis enamsti tõsielusarju

KUULAN:


.: ARHIIV :.
Viimased postitused
Detsember 2011

.: KÜLASTUSI :.

442726

.: LINGID :.
Karnaluksi lõngapood
e-pood
Hõbelõng
Helmehaldjas
Hobidisain
Roosi Äri

.: PROJEKTID :.
.: VALMIS PROJEKTID :.
Teeme piparkoogimaja 2008 Olen päkapikk 2008 Padjalisandiga värvipakivahetus Suvesooja vahetus Kevadpakk Tähtkujupakk Sõbrapäevapakk
.: LEMMIKUD :.
"> Image and video hosting by TinyPic
11 Detsember 2011
Kaunist kolmanda advendi õhtutArvan, et täna on päris hea näidata oma jõulupakki. Nimelt kes veel ei tea on meil praegu käimas TKV "Päkapikk jagab 300g jõulurõõmu"
Minu nime loosis pisipoja loosikastist Sandile.
Armas Sant tänud selle toreda ja jõululiku paki eest. Ja et kõik täpsemalt ära rääkida, siis see pakk ei tulnud postiga Nimelt tuli mulle teisipäeva õhtul sõnum, et kas olen homme kodus ja all oli nimi. Lappasin kohe oma mobiilinumbrid läbi ja vaatasin, et ükski number ei vasta sellele nimele. Nii sain aimu, et see on Sant.
Nii sai ka kokku lepitud, et mulle tuleb isiklik päkapikk kolmapäeva õhtul. Ja tuligi. Suurte kallistustega kohalikku päevakeskusesse.
Mulle nii meeldis see pakkimise viis. Nimelt oli pakk pakitud päkapikumütsi. Samas oli ta ka kilekotti pandud ja mulle esimese hooga tundus, et sealt vaatab vastu suur maasikas.Ja muidugi teid huvitab nüüd, mis oli pakis. Pakis oli imehea moos, kaunistatud purk koos toreda mütsikesega, mida kasutame nüüd pisikeseks piparkoogikausiks. Väike heidest korvike, mis on seebiümbriseks. Vilditud piparkook. Käterätik kauni heegeldatud pitsiga. hästi maitsvad juustupallid ja kaardike. Ise valmistatud osa 300g.
Muidugi on pildil ka pakend ehk päkapikumüts.
Ja see müts leidis kõige esimesena kasutust. Nimelt oli pojal tantsuringis päkapikumütsi vaja.Paki kaal brutos 590g millest taara ja pakend kaaluvad 290g ( klaaspurk, purgikaane katte topsik, seep, käterätt, päkapikumüts,kuldne kotike ja väike plastikkarp).Kui väljas oli täna selline päikeseline ja sulalumega ilm, mis meenutas rohkem kevadet kui jõule siis see väike jõulurõõm tuletab siiski meelde, et tulemas on jõulud.
minuliisu postitused @ 14:22 - Link - kommentaarid (1)