Liisu näpunikerdused :))
Liisu näpunikerdused :))
Ise tehtud, hästi tehtud!
.: MINUST :.
VANUS: 40+...
ASUKOHT: Järvamaa
TÄHTKUJU: vähk

<< Eelmine| Järgmine >>
Nimekiri | Liitu
Powered by RingSurf
Google Custom Search
Google Custom Search Google Custom Search Google Custom Search free counters
.: MEELDIB :.
kududa, heegeldada, tikkida, õmmelda (kui ainult aega oleks)
rahvatantsu tantsida, kuulata head muusikat ja veidike ka mullas tuhnida ning kindlasti küpsetada (nii palju kui vähegi laste ja lapselapse kõrvalt aega jääb)
.: EI MEELDI :.
taga rääkijad ja valetajad
.: MEELELDI :.

LOEN:
Dontsovat

VAATAN:
üldiselt vaatan vähe filme... aga siis enamsti tõsielusarju

KUULAN:


.: ARHIIV :.
Viimased postitused
August 2010

.: KÜLASTUSI :.

442732

.: LINGID :.
Karnaluksi lõngapood
e-pood
Hõbelõng
Helmehaldjas
Hobidisain
Roosi Äri

.: PROJEKTID :.
.: VALMIS PROJEKTID :.
Teeme piparkoogimaja 2008 Olen päkapikk 2008 Padjalisandiga värvipakivahetus Suvesooja vahetus Kevadpakk Tähtkujupakk Sõbrapäevapakk
.: LEMMIKUD :.
"> Image and video hosting by TinyPic
22 August 2010
Vest Janno-ElviseleHoiatus! Postitus tuleb pikk. Ja kes ei viitsi ärge lugege. Käsitööd on selles ainult jupike. ja kindlasti kubiseb see postitus ka kirjavigadest. Palun juba ette andeks.
Selleks korraks on meie mereäärne puhkus läbi. Olemeõnnelikult vanaema juurest tagasi ja jälle kodus.
Puhkused on toredad asjad, eriti kui neid saab veeta mere ääres. Ja kui hommikul tõustes vaatab suure toa aknast vastu meri. Meil on see luksus antud. Meil elab vanaema mere ääres.
Samas aga ei sega see sugugi käsitöö tegemist. Lisaks kõigele muule, millest tuleb juttu allpool sai valmis vest Janno-Elvisele. Kuigi on kuum suvi mõtlen mina juba oma tegemistes sügisesse.
Mõni aeg tagasi tegin vesti sõbrantsi pojale. Janno oli modelliks. Ja kui kuulis, et see vest ei kuulu talle oli kohe küsimus:" Vanaema, millal maomale samasuguse vesti saan?"
Mina siis uurisin, et mis värvi peaks tema vest olema ja Janno teatas, et kollane.
Kahjuks on maainimesel võimalik leppida just sellega, mida linna sattudes hetkel pakutakse. Ja muidugi palju sul kahe bussi vahel aega on, et paremat lõnga otsida. Minuga juhtus just nii, et aega ei olnud ja sinna poodi kuhu sattusin tavalist kollast polnud. Ostsin siis sidrunikoolase või neoonkollase kuidas keegi seda nimetab. Õnneks lapsele see värv meeldis ja kudumine võiski alata. Lõng NOVITA Helen. Vardad nr 4 ja 4,5. Kootud sai vihmase ilmaga ja enamasti õhti. Igal juhul nelja päevaga oli vest valmis. Mida ma isegi ei uskunud. Kuna heegelnõela mul kaasas polnud siis kokku heegeldasin selle täna hommikul kodus.
Siin ta siis on:Kuna me läksime veelkord nädalaks puhkama ja kodu hoidma (vanaemaläks kolmeks päevaks ekskursioonile) siis siin ka väike pildimeenutus sellest ajast.
Vesi oli endiselt soe nagu 3 nädalat tagasi. Suurim rõõn oli seda vett pritsida ja muidu vees joostaKui õhtul jahedamaks läks oli tore istuda ja mängida meres olevatel kivide.Samuti oli meres piisavalt saarekesi, kuhu sai esitada üsna suuri liivalosseIsegi mediteerimine muusika saatel sai ära proovitudJa muidugi kõige tähtsamoli 20.augusti ühtelaulmine. Sellelt ei saanud puududa ka lapsed.Kuna laul oli liiga kõva siis tuli näpud kõrva toppida ja omal häälel edasi laulda. Nii laulis sii lapsed Kabli rannal 20. augusti õhtul.Ja saigi meie nädalane puhkus otsa. Tundub, et ka suvi selleks korraks. Imad on juba jahedamad ja varsti ootab meid jälle lasteaed. Aga see suvi jääb oma kuuma ilmaja sooja veega kauaks meelde.

Soovin kõigile viimaseid mõnusaid augustipäevi ja jõudu sügiseks valmistumisel.

minuliisu postitused @ 16:14 - Link - kommentaarid (1)