Liisu näpunikerdused :))
Liisu näpunikerdused :))
Ise tehtud, hästi tehtud!
.: MINUST :.
VANUS: 40+...
ASUKOHT: Järvamaa
TÄHTKUJU: vähk

<< Eelmine| Järgmine >>
Nimekiri | Liitu
Powered by RingSurf
Google Custom Search
Google Custom Search Google Custom Search Google Custom Search free counters
.: MEELDIB :.
kududa, heegeldada, tikkida, õmmelda (kui ainult aega oleks)
rahvatantsu tantsida, kuulata head muusikat ja veidike ka mullas tuhnida ning kindlasti küpsetada (nii palju kui vähegi laste ja lapselapse kõrvalt aega jääb)
.: EI MEELDI :.
taga rääkijad ja valetajad
.: MEELELDI :.

LOEN:
Dontsovat

VAATAN:
üldiselt vaatan vähe filme... aga siis enamsti tõsielusarju

KUULAN:


.: ARHIIV :.
Viimased postitused
Mai 2010

.: KÜLASTUSI :.

442814

.: LINGID :.
Karnaluksi lõngapood
e-pood
Hõbelõng
Helmehaldjas
Hobidisain
Roosi Äri

.: PROJEKTID :.
.: VALMIS PROJEKTID :.
Teeme piparkoogimaja 2008 Olen päkapikk 2008 Padjalisandiga värvipakivahetus Suvesooja vahetus Kevadpakk Tähtkujupakk Sõbrapäevapakk
.: LEMMIKUD :.
"> Image and video hosting by TinyPic
07 Mai 2010
Kohvipakikott vol 2

Juba jupp aega tagasi tegin p6rgukizi õpetuse järgi kohvikoti. Seekord kasutasin veidi teistsugustlähenemist. Kasutasin 15 kohvipakki milles õmblesin kolm pikka, viiest tükist koosnevat, riba. Peale ribade kokkuõmblemist sai põhja tegemisel kasutatud Sunraypõhja õmblemise õpetust. Voodriks kasutasin halli voodririiet. Kotist suht vilets pilt õhtul tehtud, kuna hommikul läks ta juba sõbrantsilekingituseks.


Paar päeva tagasi küsetasin mina fimot. Mida ma tegin seda ma veelei näita. Aga samas tahtis Kiku lammast teha, mille me kakahepeale valmis tegime ja sellest lambast sai külmikumagnet.Eile oli meil lasteaias emadepäev. Sel aastal toimus emadepäev sama põhimõtte järgi nagu isadepäevgi. Tegevused toimusid kõigis rühmades. Igas sai viibitud 10minutit ning siis edasi järgmisesse rühma mindud. Esimeses oli siis liikumine - tegevus tsirkuses. Teises rühmas oli muusikatund. Kolmandas oli näidend kus lapsedvaatasin, kasvataja luges Punamütsikese teksti ja emad siis näitlesid. Ning neljandas rühmas oli käeline tegevus - kus lapsed valmistasid lillepotid, lehed ja varred, ning emmed tegid tulbiõied. Siin siis paar pilti.minuliisu postitused @ 07:37 - Link - kommentaarid (3)