Liisu näpunikerdused :))
Liisu näpunikerdused :))
Ise tehtud, hästi tehtud!
.: MINUST :.
VANUS: 40+...
ASUKOHT: Järvamaa
TÄHTKUJU: vähk

<< Eelmine| Järgmine >>
Nimekiri | Liitu
Powered by RingSurf
Google Custom Search
Google Custom Search Google Custom Search Google Custom Search free counters
.: MEELDIB :.
kududa, heegeldada, tikkida, õmmelda (kui ainult aega oleks)
rahvatantsu tantsida, kuulata head muusikat ja veidike ka mullas tuhnida ning kindlasti küpsetada (nii palju kui vähegi laste ja lapselapse kõrvalt aega jääb)
.: EI MEELDI :.
taga rääkijad ja valetajad
.: MEELELDI :.

LOEN:
Dontsovat

VAATAN:
üldiselt vaatan vähe filme... aga siis enamsti tõsielusarju

KUULAN:


.: ARHIIV :.
Viimased postitused
November 2007

.: KÜLASTUSI :.

442814

.: LINGID :.
Karnaluksi lõngapood
e-pood
Hõbelõng
Helmehaldjas
Hobidisain
Roosi Äri

.: PROJEKTID :.
.: VALMIS PROJEKTID :.
Teeme piparkoogimaja 2008 Olen päkapikk 2008 Padjalisandiga värvipakivahetus Suvesooja vahetus Kevadpakk Tähtkujupakk Sõbrapäevapakk
.: LEMMIKUD :.
"> Image and video hosting by TinyPic
29 November 2007
Tere lumerohket neljapäeva
Meil on teist päeva suur paks lumi maas ja külma oma kraadike praegu. Värava ees ilutseb lumesaha poolt lükatud vall. Nii, et ikka korralik talv
Ammu olen tahtnud proovida sebi viltimst aga alati selle edasi lükanud.
Täna võtsin siis asja käisle ja proovisin ka esimest korda seepi viltida. Kogu poja magamise aeg läks sinna alla. Tervelt 2 tundi. Tund kummagile seebile. Ikka silusin ja patsutasin ja jälle ehmatasin nii kuumas kui külmas. Algul ei tahtnud see villaloor üldse kokku võtta end. Lõpuks sain ta küll kokku aga karvane jäi ikka. Aga tulemus ei ole hea. Õpetuse printisin siit samast välja ja vesi oli ikka tulikuum, nii et algul ei suutnud näppegi sisse pista. Õngitsesin seebi sealt lusikaga välja ja siis jälle silusin ja patsutasin. Lugesin nüüd siit, et kõige õigem koht villaloori tellimiseks on pilvelammas. Minu villaloor tellitud. e-poest.
Äkki keegi targem oskab öelda, mida ma valesti tegin või mida tegemata jätsin?Pojale kingiti kevadel katsikuks kahe õiega ratsuritäht. Suveläbi oli ta meil õues kaevu äärel. Nädal enne sünnipäeva ühel õhtul märkasime , et tuleb taask ord õis. Täpselt poja sünnipäevaks läks esimene õis lahti. Ja pühapäeval avastasin, et kahele õiele lisandub veel komas. Täna hommikul siis avanes ka kolmas õis. Meie imekena ratsuritäht köögiaknal.


minuliisu postitused @ 10:16 - Link - kommentaarid (2)