sibulaplixi asjatamised
kes ma olen, kus ma teen
vanus: 25
mantel ripub ja saapad selle all: lasnakal
tähemärk: vähk
meeldivad
roheline värv, kirjud lehed, vihmasabin, jäätis, soojad sokid, lai lumesadu vaikses talveöös


Minu sõbrad

murphy seadus
kui miski peab untsu minema siis ta ka läheb
ajalugu
sibulaplixi asjatamised
402330x2 silma sibulat tundnud
16 Juuni 2008
Laste päev ja saladus

Eile toimus linnupesas pisut teistsugune kokkusaamine. Seekord oli eesmärk, et lapsed saaksid tegutseda ja lustida. Natukene tõsisema teemana tutvustas ritsik62 suurematele isetegijatele, ehk emmedele esmaabivõtteid.

'
plaanis oli rohkem, kui tehtud sai . peamiselt tegelesid lapsed värvipiltide värvimisega. Pildid joonistas laste jaoks pisihaldjas. lõvitüdruku abiga valmis ka üks vahva plastpudelist nukk

, aga muus osas piisas täitsa ühest torust, millest läbi ronida sai ja võimlemissaalist.


üritasime ka lasteseltskonda pildile saada, aga see on ikka kõrgem raketiteadus
Kogu lusti keskel tegime aga avalikuks ka ühe väikese saladuseTe olete kõik kindlasti pisihaldja blogis käinud ja siis sinna kiikama jäänudki. Kindlasti olete vahel peale lugemist otsast alustanud ja veelkord lugenud.
Iga kord, kui mina pisihaldja blogilehel käin, tunnen, et olen midagi saanud. Midagi hingele. Ma ei oska seda kirjeldadagi, et mis see täpselt on, aga küllap te seda tunnet teate. Selles blogis on iga ilmaga päike ja selle blogi autor on kahtlemata tore Inimene, Inimene suure tähega.
Ühel päeval süttis minu peas lambike ja mõtlesin, et annaks omaltpoolt ka miskit nö vastu. Kuna mul oli aimdus, et selline soov võiks küpseda ka mõne teise isetegija peas, siis sündiski salajane seltskond, kes hakkasid meisterdama lapikesi teki jaoks, mille üle rõõmustaks iga pisihaldja pere liige, ehkki eelkõige oli tekk mõeldud pisikesele vaprale vantsule.
iseenesest nägi asi välja nii, et mõtlesin välja ühe arvu ja siis sama arvu inimesi ja saatsin neile kirjad ettepanekuga ja jäin vastuseid ootama. Kõik saadetud kirjad said positiivse vastuse. Siis arutlesime natuke, et kuidas. põhivärvid valisin pisihaldja enda jutu põhjal. Nendeks said siis kollane ja sinine. Lappe tehti ühe inimese kohta üks kuni mitu. Peamiselt läks nii, et tehti 1 värviline ja üks sinine lapp jne. Ise panustasin kuue lapiga, millest 1 hiljem siiski välja sai jäetud Tegin kõriseva peaga kilpkonna, piiksuva südamega lillekese ja ühe rõõmsa sutsaja mesimummumi kel nõel ähvardavalt püsti.
Kui aeg oli tekk üle anda, kiilusin sõnad kurku kinni ja välja lipsas üks korralikult konarlik jutt, aga tekk sai omale vaatamata sellele uue omaniku


Väike vantsu testis tekki hoolega ja näitas meile ka oma kehalist võimekust, rullides ennast üle küljeveel pilte albumis

Vaatamata sellele, et tegijaid oli käputäis, on sellesse tekki heegeldatud kõigi isetegijate head soovid ja mõtted, mis suunatud pisihaldjale ja tema põnnidele. Aitähh pisihaldjas, et meil olemas oled.

Suured, suured tänud kõigile salatsejatele veelkord. Te olete vahvad!!

Link