sibulaplixi asjatamised
kes ma olen, kus ma teen
vanus: 25
mantel ripub ja saapad selle all: lasnakal
tähemärk: vähk
meeldivad
roheline värv, kirjud lehed, vihmasabin, jäätis, soojad sokid, lai lumesadu vaikses talveöös


Minu sõbrad

murphy seadus
kui miski peab untsu minema siis ta ka läheb
ajalugu
sibulaplixi asjatamised
400983x2 silma sibulat tundnud
31 Detsember 2005
aasta lõpp käes ja vaatame tagasi möödunud aastale siis. igatahes oli minu aasta tippsündmus täpselt 20 päeva tagsi ja seda jätkub mulle kauaks kauaks .
et miks ma siia seda kirjutan...ikka sellepärast et isetegemisel sel päeval ka oma osa oli.
nimelt hommikul, kui mina rõõmsalt valutasin, saatis sõbranna mulle smsi et kuule sina, kaua võib mine juba sünnitama helistasin siis tagasi, et teatada, et võtan käsku arvesse ja ehk lähengi lobisesime siis natsa ja sõbranna arvas, et ma võiks talle kunagi veel neid rinnaskandmise roose teha, et tal paljude asjade küljest neid puudu veel ja lõpuks ta veel arvas, et tuleb minuga haiglasse kaasa. ok kõne lõpetatud hakkasingi haiglapoole sättima ja rabasin kaasa oma poolikud roosikesed, et teen lõpuni. oli neid miski 7tk või rohkem....no igatahes peotäis. autosõidu ajal saidki teised valmis tehtud.
haiglas anti mulle selga siis see ahvatlev öösärk, nagu ikka, nabani avatud eest ja isegi natu rohkem....ja mida ma avastan...isegi paelu polnud küljes. noh hommikumantli sain ka ja kobisin sinna tegude tuppa, aga no hommikumantlis ju kohutavalt palav. ära võtsin siis pidin käega eest öösärki kinni hoidma, sest muidu pätsid laiali istusin siis kiiktooli ja lugesin ajakirja kui äkki meenusid söbrannale tehtud prossid. võtsin kotist välja ja panin ühe roosa öösärgi puuduvaid paelu asendama roosa just sellepärast, et jaanipäeval saatis sõranna, kes siis veel mu rasedusest miskit ei teadnud, mulle sõnumi, et paras aeg roosa õis hakkama panna.
sõbranna lõpuks saabus ja noris, et milline elgaans
ise ta ladus omad roosid ka kõik dzempri külge ja nii me siis rõõmsalt kuni õhtuni passisime sõbranna tegi klouni mulle jne................. ja lõpuks ta siis tuligi....kell 23.07.... minu roosa õis-pisike piiga nimega ingel brit...ja roosa õis öösärgil sai värvi juurde....mis tundus sel hetkel nii kenana...........
Link