sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2011


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

296553

28 November 2011


Järjekordsed valminud kuulid.Kui keegi mõtleb, et miks ma peaaegu kõik kuulid olen ühe mustriga kudunud, siis selleks on kolm põhjust. Esiteks- see muster on tõesti mu lemmik. Teiseks- soovisin kolmest lõngast erinevate värvikombinatsioonidega komplekti. Ja kolmandaks- mul polnud arvutikasutamise võimalust, et uusi mustreid vaadata, leiutada ka ei viitsinud. Nii lihtne see ongi.

Kokku oli kuule hommikul veel niipalju.Pildilt puudu kolm varasemalt kootud kuuli- need juba ära kingitud. Kuna kuulid muutusid iga kudumisega järjest väiksemateks, vahetasin vardad veidi suuremate vastu välja- olin liiga tihedalt kuduma hakanud,kui nii võib öelda. Edaspidised kuulid said jälle normaalsema suurusega.


Need kuus komplektikuuli said omale sellise pesa.Ikka samades värvides, nagu kuulid ise ja ka jõulud- valge, punane, roheline.Oi, mulle meeldivad need kangad. Valge kangas linase- puuvillase segu. Kõik pärit teiseringi poest. Ainult tugevduseks vahel kasutatud kurnariie (vildilaadne kangas) uus. Punane pole küll jõulukangas, kuid mulle tundub nii jõululik.

Õmmeldud SELLE ÕPETUSE järgi.

Originaalmõõtudega kott tuli liiga pisike, seega jäi selle õmblemine pooleli, õmblesin 2" ruutude asemel 3"-sed. Tegelikult oleks võinud 2,5"-sed olla, kuid kolmandat kotti polnud mul aega ega viitsimist õmblema hakata. Mõõduks pildistasin valmis ja poolikut kotti kõrvuti. Küll see poolik saab ka sangad ja voodri.Kuue palli asemel oleks mahtunud sinna vaid 4, seda oli liiga vähe.Aga pole hullu, suuremasse korvikesse mahtuski kingituseks rohkem kommi. Kingitus on teel koos mehega teisele poole lahte- ühe väga toreda rootsi perekonna juurde.

Pisitütreke juba kolmas nädal haige,vahelduva eduga kõrges palavikus. Loodan, et ta saab siiski varsti terveks, sest see on kurnav nii mulle kui lapsele endale.

sillulullu postitas @ 20:49 - Link - kommentaarid (14)