sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2011


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

296555

06 November 2011
Lõpetan siis poolelijäänud roositeema.
Koridoris oli vana, kulunud tapeet. Juba ammu tahtsin seda välja vahetada. Ega see polekski vast niipea juhtunud, kui ma poleks poes juhuslikult väga soodsa hinnaga suhteliselt normaalset tapeeti kogemata silmanud. Ostsin selle ilma pikemalt mõtlemata ära. Liim oli õnneks kodus olemas ja täitsa toimiv veel. Järgmises poes nägin 18 senti kallimat ja veelgi ilusamat tapeeti, kuid kahetsusega nentisin, et olin juba tapeedi ära ostnud ja loobusin sellest mõttest. Raske südamega.

Koju minnes hakkasin kohe vana tapeeti maha kiskuma ja õhtuks oli üle poole tapeedi pandud. Kuna tapeedipanek langes kokku lauavärvimisega, siis arenesid sealt edasi mõtted. Koridoris oli vana tume kole riiul-nagi. Mõtlesin selle esialgu välja visata, kuid ta oli väga praktiline- all rippusid võtmed, riiuliosale sai panna küünlakese põlema- küünlahull, nagu ma olen. Otsisin kõik vanad nagid kappidest välja ja võõpasin aga valgeks.

Taipasin ka mõne enne-pildi viimasel hetkel teha.

Mees oli millalgi ka kaks riiulit toonud, kuid väga ebasobivat värvi. Seisid niisama, nüüd värvisin ka need ära.

Enne.Poest sain ka selliseid vahvaid kaanega karpe- poodi tulevad vahel nendega paprikad.Riiulid said koridori seinale ja ülejäänud tapeediga katsin karbid, neis on hea suvel sokke- kindaid-salle ja talvel suvekübaraid hoida. Lae alla jäi veel piisavalt ruumi, et veel üks kiht karpe peale laduda. Aga liim sai otsa ja tapeet ka. Karpe suutsin liimida ühe päeva jooksul maksimaalselt 2 tk.Võtmenagi uues kuues-enne pilt läks taaskord meelest teha.

Teisel pool selline kotinagi- algselt ka tumepruun.

Riputasime koridorist kööki viiva "tunneli" seintele oma maalid. Nimetame seda naljatlevalt nüüd galeriiks.

Vaade köögist koridori.

Uus hele tapeet on ikka palju mõnusam.

Unustasin pildistamise ajal seinalambid põlema panna- need on põledes ilusad. Koridoris on ka pruunid sisseehitatud kapid. Tütar naeris, et pange tähele, varsti on need ka valged!


Seisis mul sahtlis üks taignarull, mis oli rullimiseks väga ebamugav-peenike. Tuunisin sellega nagi. Idee sain poes kord müügil nähtud taignarullikujulisest nagist. Seal oli küll rull lapiti pooleks lõigatud ja peale oli kirjutatud Kitchen. Mina värvisin valgeks ja roosisin selle ära. Minu arvates väga armas. Ja sain kasutust taignarullist ka lahti. Sidusin selle pitsidega nagi külge.Ja lõpetuseks roosisin ka kahvlite- lusikate-kulpide hoidikud. Suure värvisin valgeks, väiksemad olidki juba valged. Sai teiste asjadega komplektim.Sellega hetkeks roositeema lõpetatud. Kes arvab, et ma läksin ilmselgelt selle roosimisega liiale, siis tegelikult on need asjad köögis hajusalt ja ei mõju üldse pealetükkivalt.

Ja tegelikult läksin järgmisel päeval ja ostsin ka selle teise tapeedi ära. Süda ei andnud rahu. See sai teise koridori.

Algselt oli seal masendav tumepruun tapeet. (Kes tuleb üldse selle peale, et panna pisikesse pimedasse koridori nii tume tapeet?)Isegi ilma tapeedita nägi koridor helgem välja.Ja lõpuks sai päris ilus hele-helge.Ka soodne Ukraina tapeet võib ilus olla, ei peagi alati neid kõiksekallimaid ostma.
sillulullu postitas @ 19:03 - Link - kommentaarid (13)