sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Oktoober 2011


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299051

02 Oktoober 2011
Köögisohvale said millalgi õmmeldud padjad, nüüd siis õmblesin ka mugavamaks istumiseks madratsi. Lihtsam oleks ju mingi poroloon osta olnud, kuid mitte odavam, sest et pehmenduse tegin vanast madratsist. Madrats oli kohati väga kole, kaua keldris seisnud. Pesin sisu pesumasinas puhtaks, õmblesin uue ümbrise ja välja tuli selline madrats. Kattematerjal saadud ema käest- mingi vana üksik paksem kardin.Katte madratsile õmblesin tavalises ruutudest lapitehnikas. Püüdsin valida selliseid kangaid, mida on juba köögis kasutatud ja mida plaanis kasutada. Sai ehk liiga kirju ja need tumerohelised (tulbikardina lehed) said ehk liiast, kuid alati on ju võimalik uus õmmeldaTepitud vabakäetepingus vatiinile.Tagumisel küljel täies pikkuses takjapaelad, mitte pika ribana, vaid u. 10 cm pikkuste tükkidena, siis on hea katet pesemiseks eemaldada.

Leidsin ka ema antud kangaste seast linase palaka, millest sai sügisesse sobiliku laualina õmmelda.Nüüd näeb köök välja selline.Kahele padjale sisud õmmeldud, tarvis veel katted õmmelda. Külalised armastavad sellel sohval istuda ja patju omale selja taha sättida, lisapatju tarvis. Kuid nüüd on köök muutunud selliseks kohaks, kus meelsasti ollakse. Mõnele ehk liiga kirju, kuid mulle just sobilik.
sillulullu postitas @ 09:48 - Link - kommentaarid (10)