sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
September 2011


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299002

22 September 2011
Juba eelmisel sügisel valmis pisitütrele üks kotike lapitehnikas. Tegelikult on ikka kahe sangaga kotti lapsel õla peal väga ebamugav kanda, libiseb kogu aeg maha, peaks olema üks üleõla-sang. Niisiis see kott eriti kasutust ei leidnud, kuni ta sattus mänguasjadega koos lasteaeda ja kasvatajad võtsid selle võimlemisriiete kotiks. Väga hea, sest aega ega ideed polnud riiete tarvis koti õmblemiseks. Kiita sain ka veel, et nii ilusa koti lapsele õmmelnud!
Niisiis oli see kott terve eelmise lasteaia-aasta lasteaias ja suvel mängiti sellega kodus. Mõtlesin, et pildistaks seda ikka, no nii arhiivi huvides või nii.

Sees vooder ja sulgemiseks takjapael.


Töökaaslasel oli sünnipäev. Lille asemel viisin sellise lille.Kunagi nägi ta minu õmmeldud klapiga kotti ja see meeldis talle väga, seega otsustasin tallegi sellise koti õmmelda. Tasku "vooderdatud" ehk siis tugevdatud majapidamislapiga (see vildilaadne).
Kantimisel otsustasin kasutada seekord lihtsustatud meetodit, innustatuna Sunray blogis 6 mai postituse õpetusest. Sellist lainelist õmblust minu masin ei tee, kõige sarnasem oli 6-piste siksak. Päris huvitav jäi.

Niisugune (ei lase otse pilti panna millegipärast).Kokkuklapituna.Kingisaaja jäi väga rahule. Ja mis te arvate, kas ta võttis koti kohe kasutusse, nagu mina näiteks oleks teinud? Ei! Ta pani koti kodus riiulisse ja ainult näitab teistele. Vahva!sillulullu postitas @ 05:23 - Link - kommentaarid (6)