sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
September 2011


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299004

21 September 2011
Mõned tegemised.
Mees sai uued korralikud tööpüksid. Muidu head, kuid vöökoht pitsitas. Õmblesin siis vahele kiilu. Kuna musta leidus pükstel mõnes kohas, sai ka kiil musta värvi, sest tumesinist paksu kangast mul polnud.Köögi valamukapil eemaldasin uksed ja õmblesin sinna kardinad. Lihtsalt see kangas meeldis mulle nii väga! Alla õmblesin ka pitsi. Mulle meeldib, mõningad ei saa ainult aru, et miks ma nii tegin? Uksi saab ju alati uuesti ette kruvida.

Kasutatud riiete poes oli 50% allahindlus, ostsin sealt ühe ilusa ruudulise linase laualina, millel olid mõningad plekid. Mõtlesin, et kui läheb pesus puhtaks, saab laualinaks, kui mitte, siis õmblen käterätid. Sai kolm käterätti, seal ei paista plekid silma.Köögiteema jätkuks pajakindad. Üks töökaaslane tellis, materjal endiselt vanade tööpükste küljest. Seest ja väljast ühesugused. Põhimõtteliselt võimalik kasutada ka, vooder väljaspool Seekord õmblesin igaks juhuks riputusaasad ka, sest unustasin küsida, kas seal, kuhu kindad lähevad, riputuskoht on.sillulullu postitas @ 08:03 - Link - kommentaarid (3)