sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Mai 2011


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299041

01 Mai 2011
Innustatuna Leili33 19 aprilli 2011 postitusest, otsustasin õmmelda ka transformer-koti. Samuti sain innustust Leili33 blogipostituses mitmeid kordi mainitud Sunray 14 jaanuari 2011 postitusest. Huvitav, kuidas mul õnnestus see Sunray postitus maha magada? Nii minu moodi

Kodus oli kusagilt saadud kangas, millega ma ei osanud midagi peale hakata. Arvatavasti polüester, selline kangemapoolne, poolläbipaistev. Ei osanud seda kuidagi kuhugi kasutada. Mõtlesin, et ehk saaks sellest koti.
Tasku õmmeldud kuluvast. Vana teksaseelik, mis just sel otstarbel alles hoitud, vahel tugevduseks universaallapi (no nõudepesulapi, mis näib vildilaadne välja) jupp. Kanditud ka teksariidega- oli selline õhemat sorti riie.

Lahtivõetuna.


Tasku lähemalt.

Taskukinnitusaasaks kasutatud äralõigatud küljeõmblust. Tundus hästi sobivat.

Sangad lähemalt. Kuna see äralõigatud küljeõmblus nii mõnusalt narmendas, õmblesin need ribad sanga kaskele kaunistuseks.


Kokkupanduna.


Mul kipub see kott muidugi pigem rullitaoline välja tulema, mitte nii lapik, nagu teistel piltide peal. Klapitan küll seda nööpi ja aasa nii ja naapidi, et sobiks.

Koti kinkisin mehele (maipühaks, volbripäevaks), et ta hoiaks seda auto peal käepärast ja ei ostaks kogu aeg poest kilekotte. Kuigi siis peaks vist teise veel tegema, et oleks kogu aeg võtta, no kui üks peaks tuppa ununema.

Tegelikult on taolisi kotte valminud juba kaks, lihtsalt esimene- tulbiriidest, rohelise taskuga, sai juba ära kingitud. Enne veel, kui pilti jõudsin teha.
Kes nägi, see teab
sillulullu postitas @ 15:32 - Link - kommentaarid (5)