sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2010


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299763

26 November 2010
Kuna ilmad läksid ootamatult külmaks ja tervis polnud ka just kiita, oli tarvis uut mütsi. Kuna mulle tavalised peadligi mütsid väga ei sobi, püüdsin omale midagi baretilaadset kududa. Muster Baudelaire, ülejäänu omalooming. Äärde panin paela ja kinnitasin ka ühe ingli-nööbi, mis mulle väga meeldib. Mulle üldse meeldivad väga inglid.

Pilt tehtud taldriku peal. Lõng oli Kaubamajas mingi soodukas ja minu lemmikvärv ka, niisiis ostsin selle kohe ära. Lõng Amaya, 100% akrüül, kuid väga pehme. Kulu umbes pool tokki, aga tokk on 100 gr. ka, niisiis suur tokk.

Ja ingel, kuigi mul ei õnnestunud sellest küll eriti selget pilti saada.Kuna pildistamiseks juba läks, jäädvustan ka ära vanemale tütrele juba eelmisel talvel kootud mütsi. Kantud on seda kõvasti, pesuski mitmed korrad käinud. Materjal Princes Mohair (kirjapilt võib vale olla, kirjutasin mälu järgi, vabandan).

Ja mõlemad kõrvutiJa kui mütsidest edasi rääkida, siis Moole õpetuse järgi valmis järjekordne müts nooremale tütrele. Materjal fliis ja mingi vana trikotaažpluus. Tütre talvekomplekt samades värvides.Kaunistuseks õmmeldud 2 lepatriinunööpi, tütre soovil. Lepatriinud tema lemmikud. Paelad lõua alla said lüll veidi liiga taha õmmeldud, peab ümber õmblema aga muidu sai mõnus "kiisumüts", nagu tütar seda kutsub.

Ja kui juba asi mütside peale on läinud, jäädvustan ka mehele juba eelmisel talvel kootud komplekti, mida ta on vaid loetud korrad kandnud. Ta pole eriline mütsi-salli kandja. Kahju küll, soe komplekt on.Arvatavasti pean selle komplekti lihtsalt üles harutama, seisab niisama.

Puhtalt vajadusest õmblesin omale veel ühe nõelapadja. Ostsin omale lapitehnika nööpnõelad-pikad, peened ja karbist oli neid väga tülikas kätte saada. Selline ta sai.Nõelad "paigutatud" pisitütrel, sest tema lemmiktegevus on nõelu padja sisse lükata, neid grupeerida värvuse järgi ja nõelapeadest tähti moodustada. Mõni "liba"nõel on ka sisse lipsanud.

p.s. kuna ma blogi seadistada ei oska ja olen liiga kärsitu, et seda ise katse-eksituse meetodil tegema hakata, siis see parempoolne riba varjutab mu postituse ülemised pildid ära. Tean seda ja see häirib mind väga. Kuid vabandan, ise ma seda muuta ei oska.


sillulullu postitas @ 15:09 - Link - kommentaarid (6)