sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Mai 2010


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299039

14 Mai 2010
Ema sai emadepäevaks koti. Soovisin ka ämmale kingituse ise teha. Kotiteoks polnud enam aega, sest ema kotiga läks aega 2 päeva, aga mul polnud kahte päeva. Kõik päevad olin tööl, õhtul hilja koju jõudes polnud ka enam jaksu midagi teha. Mõtlesin siis, et teen pajakindad.Kirju osa ikka selle Kelly26 õpetuse põhjal. Hea võimalus ära kasutada riidejuppe ja jupikesi. Kindaõmblemise nipp Pireparmu õpetatud. Sellised nad said. Ega ma tegelikult nendega väga rahule jäänud, kuid uusi polnud ka aega teha. Pöial oleks võinud suurem olla.Kant on tegelikult erkroosa, pildilt ei saa arugi.

Koti tegin ka kingituse ümber ise. Tapeedist. Niisugune nägi välja kingitus enne üleandmist.Ema juba käib kingitud kotiga ja tundub rahul olevat. On töö juures ka juba palju kiitusi saanud. Olevat moekott.

T-särgivaimustus jätkub. Seekord sai Janne35 näpunäidete põhjal katsetatud ümmarguse vaiba heegeldamist. Rohelise-kollase-oranžikirju. Vannitoapõrandale. Tegelikult ma päris rahule jällegi ei jäänud, jäi veidi lokkima, aga mitte nii hullult ja häirivalt, et ma oleks üles harutanud. Värvikombinatsioon meenutab midagi, eksole. Neid Jamaica-mütsikesi.


sillulullu postitas @ 09:26 - Link - kommentaarid (8)