sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2010


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299039

29 Aprill 2010
Koti-eri.
Täna oli kottide valmistamise päev.
No tegelikult seisis mul juba sügisest saadik üks poolik kott (nii nagu mul seisab veel paaaalju poolikuid asju, kahjuks) ja ootas valmis tegemist. Tegelikult hakkasin seda õmblema oma vanemale tütrele, kuid tema teatas, et lõige meeldib, kuid riie mitte. Jäigi siis poolikuna seisma. Mõned päevad tagasi käis mul sõbranna (ja ühtlasi mu mehe vanem tütar eelmisest abielust) meil külas ja kurtis, et vaja suuremat kotti. Siis meenus mulle see poolik kott ja küsisin, kas talle selline meeldiks? Meeldiski ja õmblesin selle siis lõpuni. Idee saadud Muiks´i blogist. Tegin ikka suure, nagu mul kombeks (mulle vikesed kotid ei istu) ja korralikult voodri ka sisse. Samuti on kotil sees 2 taskut, millede peal takjapaelaga klapid, et taskute sisu mööda kotti rändama ei läheks. Koti sisust unustasin pilti teha, kuid voodrit näha veidi sellel pildil. Koti kinnitus suvele sobivalt takjapaelaga.ÕlalJa kuna katsetasin ka kosmeetikakotikese valmistamist, tegin komplekti mõttes juurde ka selle. Tugevduseks kasutasin liimiriiet, lukk taaskasutus.Esimene kosmeetikakott sai muidu selline. Täielikult taaskasutus. Riie vanade tekseda säärest, lukk mingi vana riideeseme küljest harutatud kunagi.Esimese koti valmimise järel avastasin, et lukku veidi ebamugav avada, teisele tegin juba külge sellised "kõrvakesed". Siin kaks kotti kõrvuti.Edasi tegin kaltsukast ostetud linasest kangast kotikese. Suveks plaanis sellest riidest käekott teha- näis, kas jõuan plaanist kinni pidada. Need kangad on kunagi mingisugused naljakad kardinad olnud. Mitte väga suured, kuid mõni meeter kangast tuleb siiski kokku. Lukk jälle taaskasutus. Kahjuks said peitelukud kodust otsa, kasutasin traktorlukku. Masin selle koha pealt ei õmmelnudki (kõrvakesed ju ka veel paksuseks juures), õmblesin siis käsitsi need kohad. Linasel riidel ääristasin kõik servad siksakiga, muidu oleks vist ära hargnenud, enne kui kott valmis. Liimiriiet tugevduseks vaja polnud, sest see niigi selline kange riie.Ja koos esimese kotigaSuuruse ja kuju poolest sai kõige parem roosa kott.
Kosmeetikakotikese õpetus pärit Siit lehelt, mis omakorda leitud Sutsukese antud lingilt. Kusjuures väga lihtne järele teha, proovige, kui kotikest tarvis.

Kui keegi oskab soovitada Flickris asuvate piltide siia keskkonda lisamise kohta infot, oleksin väga tänulik. Katsetasin täna ja näe, ei saanudki hakkama nii, nagu mulle oleks meeldinud. Alguse asi.
sillulullu postitas @ 15:47 - Link - kommentaarid (9)