sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2010


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299041

28 Aprill 2010
Pühapäeval said põlvakad taaskord kokku ja seekord õpetas keson meile arhailist tikandit. Ta oskas rääkida nii palju ja nii huvitavalt. Sain lõpuks ometi üle hirmust, et mina seda küll ei oska, sest teen niikuinii valesti.
Mõned pildid kokkusaamiseltMinu proovilapikene sai sellineKuna saime omale osta ka pihuloomade raamatu, siis koju minnes pakkusin väikesele piigale, et emme õmbleb siit ühe loomakese sulle, vali välja. Ja siis ta võttiski raamatu ja hakkas lappama- tee mulle see, tee mulle see, tee mulle see ja nii kogu raamat. Nojah, niipalju ma muidugimõista ei jaksanud, tegin mõmmi. Materjalina kasutasin kaltsukast pärit villase väljanägemisega, kuid suht hõredat kangast- mingid vanad püksid (ainuke pruun, mis valida oli, linast riiet ei raatsinud esimese töö jaoks kasutada, ehk läheb nihu). Tugevduseks triikisin alla liimiriide. Tuli välja selline suht krellide värvidega mõmmik. Mõtlesin, et lapsel hea värve õppida. Pildil paistab hõredam, kui tegelikult on. Silmad tikkisin ümber, esialgne variant oli mustaga. Mustal polnud tumepruuni kanga taustal mingit efekti, niisiis piirasin silmad vesihalliga. Hoopis parem sai. Viimati tikkisin küll vist põhikoolis, sellest tingituna ka ebaühtlased pistad. Ütleme nii, et arenguruumi on veel kõvasti. Eriti keeruline oli minu jaoks pindade täitmine (et tuleks ühtlane). Ja üks kõver kirurginõel lihtsustaks küll tunduvalt asja, sest lõpuks oli nimetissõrm ikka päris hell, eriti keeruline oli jalgu tikkida.
Kõhu pealtJa tagantSelja peale tikkisin põhjusel, et kõhule tikkimisel jäi kogu aeg jupike lõnga üle, oli kahju nagu ära ka lõigata. Siis ma tikkisingi riste ja tärne.

Ja sain ka lõpuks valmis oma versiooni kaltsuvaibast. Kuna mulle väga meeldivad kaltsuvaibad, aga pole ressursse, et neid osta ja kangastelgi ka pole (ja pole ka kangastelgedel iial kudunud), siis heegeldasin Rohelise eeskujul t-särkidest vaiba. Värve ei sättinud kuidagi, heegeldasin nii, nagu miski kätte sattus. Mulle sellised väga sätitud triibud ei meeldigi. Kusjuures mul õnnestus üks heegelnõel pooleks heegeldada. Õnneks oli üks heegelnõel veel müügil. Ostsin kärmelt ära- äkki tahab keegi veel . Heegelnõela nr. muuseas 8. Edasi heegeldasin hästi tasakesi, et jälle sellist asja ei juhtuks. Sellest tingituna muutus ka vaiba äär jõnksuliseks. Aga pole viga, esimese katsetuse kohta peris kobe. Pikkust on sellel vaibal 215 cm, laiust 94 cm. Suht raske sai. Algul mõtlesin, et panen rõdule suveks, aga sai liiga hea, läks hoopis köögipõrandale. Väike tibu käib näpuga triipe näitamas- see on minu pluus, see on emme pluus, see issi pluus jne. Päris lahe. 56 riideeset kulus selle vaiba peale.Loomulikult pilt koos kohustusliku modelliga.
sillulullu postitas @ 17:58 - Link - kommentaarid (12)