sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2010


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299041

22 Aprill 2010
Kuna ma olen nüüd lapitehnikaks vajalike tööriistade võrra rikkam, katsetasin nende häid omadusi.
Käsitöökotike. Poolelioleva käsitöö kaasaskandmiseks. Olen tegelikult sellist omale ammu tahtnud. Ikka olen haaranud käsitöö kaasaskandmiseks mõne kilekoti. Tehtud selle õpetuse järgi. Kuigi tegin lapid suuremad ja kokkuõmblemisel avastasin, et liiga väike saab, panin ühe rea ruute mõlemale küljele lisaks. Ja klapitasin mis ma klapitasin, suutsin ikka vales järjekorras kokku panna, nii et ühte värvi lapikesed sattusid liiga lähestikku. Sees oranž vooder ja paelad ise keerutatud puuvillasest lõngast. Kasutasin kõiki kodus olemasolevaid kangajuppe. No mitte päris siiski, kuid enamikku.

Ühelt pooltTeiselt pooltSeestpooltKoti sees paistab minu järgmine pooleliolev töö. Kuigi ma kahtlen, kas see roheline sinna sobib...

Siis oli veel vaja kotikest, kuhu panna kaasaskantava töö heegelnõel, käärid ja nõel. Õmblesin sellise kotikese, mis meenutab pinalit mingis mõttes.

Kokkupanduna. No värvilisi ribasid õmblesin suvalises järjekorras, mõtlemata, kuidas kokkupanduna jääb. Seega sattusid kokkupanduna ühesugused värvid kõrvuti. No las ta olla. Kanditud jälle pool-käsitsi e. seestpoolt salapistega.
Lahtivõetuna väljastpoolt.Lahtivõetuna seestpoolt.Klapp ülestõstetuna.Klapi külge saab panna nõelad.Siin kaks asja koos.

sillulullu postitas @ 12:56 - Link - kommentaarid (7)