sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
September 2009


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299051

30 September 2009
Vahepealne aeg on möödunud kiirelt ja peaaegu-mitte-midagi-tehes. Sellel lihtsal põhjusel, et jäin haigeks, kohe väga haigeks. Arst diagnoosis mul läkaköha ja sellega kaasneva kopsupõletiku (mul on hea meel, et ma ikkagi sellele põlvakate kokkutulekule ei läinud, mõtelda vaid, kui palju pisikuid ma oleks seal levitanud! Jube mõeldagi).
Mõned pisinokitsemised siiski on.
Sai suve lõpus juba ühte muidu mugavat pluusi veidi tuunitud. Ehk siis- pluus muidu ilus, kuid vajus kogu aeg üle õlgade maha. Heegeldasin siis taha motiividest pitsi. Ja et asi tunduks komplekssem, ka ette ühe motiivikese. Sai ilusam-mugavam küll.
Ja meeleolupildike Antsla laadaltTuunimistest veel niipalju, et pisipiiga meil ei vasta "standardile" ehk siis on ta tunduvalt peenem, kui temavanused- temapikkused tegelikult olema peaks. Ehk siis riided saavad laiusest parajaks just siis, kui nad on pikkusest lühikeseks jäänud. Üks mõnus kampsun oligi käistest napiks jäänud. Sellel on ka soe fliisvooder sees, niisiis mõtlesin, et koon jupikese käistele otsa ja saab veel kanda. Kudusin kohe targu pikemad, esialgu saab kahekordseks keeratuna kanda. Ja et need käisejupikesed ei mõjuks võõrkehana, kudusin ka kapuutsiserva ja alläärde sooniku. Kootud puuvillasest ja mingist efektlõngast, mis ammu ostetud, kuid seisis niisama. Selline tupsuline lõng. Nüüd saab kampsikut jälle edasi kanda. Eelnev pilt puudub, kuid nüüd näeb välja selline.Ja üks uus jänkupreili kolis ka meitele elama. Mohäärine ja pehme, täidiseks ikka lambavill, silmadeks seekord pärlid.Mummukeesid olen ammu vaadanud ja omale ihaldanud. Laadal müüdi neid ka, aga ei raatsi osta, kui tead, et saaks isegi ju teha. Esimene katsetus kukkus välja selline. Heegeldatud ümber nende puumunade, millest vanasti, kui keegi veel mäletab, olid tehtud auto istmele käiv istumisalus. Neid on mul terve kotitäisLõpetuseks väikesed kuklikesed. Õde tõi mulle oma aiast kõrvitsa. Muist sellest keetsin salatiks, kuid internetist retsepte otsides jäi silma üks huvitavana tundunud retsept. Tuli kohe ära katsetada. Linaseemneid polnud kusagilt võtta, apteeki ka ei jõudnud enam, nende asemel panin päevalilleseemneid. Ja veerandi mitmeviljajahust asendasin graham-nisujahuga. Ah, ja veini mul ka polnud, ei hakanud selle pärast ostma ka.
Sellised nad kukkusid välja. Tegin kahekordse koguse, jätkus mitmeks päevaks. Eriti maitsvad olid need soojalt, võiga süües.Väike tütreke määris ise oma kuklile hoolega võid

sillulullu postitas @ 09:06 - Link - kommentaarid (8)