sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuli 2009


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299002

31 Juuli 2009
Üks poolik asi lõpetet.
Pisipiigale tekike. Kuigi ta pole enam ammu beebi, mõtlesin, et ka temal võiks olla armas tekike, mida hea kaasa võtta ja kasvõi turvatoolis peale visata. Parem hilja kui üldse mitte
Tekk kootud Lillysmuuli õpetuse järgi. Kulus 5 tokki Selveri laadapäevadelt ostetud lõnga (minu "loomeprotsessid" on tavaliselt nii pikad, et ma ei mäleta enam, mis lõngast, milliste varraste või heegelnõelaga sai miski tehtud). Äärepitsi ma kududa ei osanud, kõik need lühendatud ridade jutud hirmutasid mind. Misasjad need veel on? Polnud aega uurida-õppida ka. Minu ettekujutuses oligi tekk heegeldatud pitsiga. Kuigi nüüd läks veidi kaduma esialgsest mõttest- pane-kumba-pidi-tahad-tekk-peale. Kuid kuna põhilõnga oli niikuinii liiga vähe, et saaks kogu pitsi teha ühevärvilse,otsustasin, et teen pitsi kahe erinevat värvi lõngaga. Aga kuna ka kahest tokist erivärvi lõngast jäi siiski väheseks, sai viimase kahe ringi jaoks siiski lõnga juurde ostetud. Võimalikult ligilähedaseltki sobivat, sest samasugust lõnga pole ma mujal enam müügil näinud. Ei jäänudki häirivalt erinev, kuigi algul tundus nii. Niisiis- äärepitsile kulus peaaegu kolm tokki lõnga! Aga minu arvates on värviline pits kuidagi rõõmsam.
Tekk kootud ühes tükis, mitte lapikestena.

Ärepits lähemalt

Ja siin posti peale visatuna, taustal minu mängivad tütred
.
Tütreke võttis teki kohe omaks, puges selle alla, endal rahulolev nägu peas.

Peaaegu iga päev sõidame mööda sellisest vahvast lillepostament-kompositsioonist, ei oskagi sellele tabavat nimetust anda. See ehib kellegi talu sissesõidutee otsa. Selle nägemine teeb alati tuju heaks. Niisiis otsustasin seda teiegagi jagada.
Loodetavasti omanik ei pahanda.

Ja selle kõrval ka vahva postkast. Silmad ja suu on muuseas helkurites valmistatud. Praktiline tegur ka asjal juures. Koos paistavad nad välja sellised.


Ja veel-eile õhtul käisime Võrus Kubijal kuulamas Jaan Tättet ja Udupasunat. No lihtsalt võrratu! Jaan Tätte on juba palju aastaid minu lemmik olnud. Selline mõnus, muhe mees ja millised sõnumiga laulud tal on!


Koju jõudsime küll suht hilja ja väga väsinuna, kuid see elamus oli seda väärt!

sillulullu postitas @ 06:31 - Link - kommentaarid (16)