sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuli 2009


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299004

22 Juuli 2009
Veel mõningaid valminud asju.
Esimesena tellitud saalomoni rätik, mis valmistatud mohäärlõngast. Värv tellija valitud. Kulu 3 tokki. Telliti laulupeole minekuks (hea õlgadele visata, kui jahe hakkab). Kahju ainult, et ei saanud pilti koos rahvariietega, oleks lahedam olnud.
Sellel pildil tütre õlgadel. Poseerimistuju polnud, öeldi, et tee ruttu see pilt ära.
Rätt sai suur, pehme, soe ja mõnus.

Teiseks "tuunisin" oma vana kotti, mis valmis eelmisel suvel. Kott osutus ikkagi LIIGA VÄIKESEKS. Ostsin siis Abakhanist lõnga juurde (viimase toki roosakirjut!)ja heegeldasin motiive lisaks. Beezi ma päris samasugust juurde ei saanudki, ostsin sarnast. Kui hästi vaadata, on allääres näha toonivahe.Koti tegin küll suuremaks, kuid väljanägemine ei muutunud sellest sugugi paremaks, meenutab nüüd pigem turukotti. Pigem oleks võinud uue teha ja selle emale kinkida (oh mind, ta ju mitu korda mainis, et talle see kott küll sobiks nii suuruse kui värvi poolest).

Võrreldes sellega, mis ta oli enne, meenutab väljaveninud soolikat. Kuid ma kasutan teda ikka.

Peamuna oli oma kübarast välja kasvanud, kuigi sai teist talle kevadel ikka pähe veel surutud. Kõrvad puha väljas.
Selline ta siis oliUus heegeldatud sama mustri järgi, mis leitud Mimmi blogist, lihtsalt polnud aega uut mustrit otsida.
Materjaliks 8/4 Soft, 100% puuvillane lõng. 50 g.=ca. 165 m. Kulus peaaegu tokk pluss natuke tumedamat ääreks ja roosiks. Lill valmistatud Drex juhendi järgi õpitoast.
Puuvillase lõnga ostsin Räpinast Magaziinist. On ikka hea pood, lõngavalik on seal väga rikkalik, kusjuures hinnad mõistlikud (võrdluseks- meil Kaubanduskeskuses puuvillase lõnga kõige odavam tokk 25 krooni, seal aga kõigest 18. On ju suur hinnavahe!)


Selline mõnus plats on nüüd Räpinasse tehtud, purskkaev keskel, pingid äärtes. Magaziini vahetus läheduses, muuseas. Magaziin aga asub endises kaubamajas, baari Teine Kodu all, Räpina panga vahetus läheduses.


Ja lõpetuseks tervitused kõigile, kes elavad selles kaunis paigas, kust me leidsime sellise iluduse. See kaunis koht on Luunja.


Huhh, pole ammu bloginud, kipub juba ununema. Sai ikka posserdatud...
sillulullu postitas @ 05:25 - Link - kommentaarid (4)