sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Jaanuar 2009


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299140

20 Jaanuar 2009
Eelmises postituses näidatud komplektile täienduseks heegeldasin nüüd ka punase salli siitsamast foorumist leitud õpetuse põhjal. Kahjuks foto24 millegipärast ei soostunud salliskeemi pilti minu kontole salvestada laskma, niisiis ei saa ma ahjuks ka skeemi lisada. Pole aega ka foorumis kolada, et viidet panna. Igaljuhul pealtnäha väike asi, kuid heegeldasin teist 3 päeva vältel vähem või rohkem. Aga kaelas on nunnu ja üks töökaaslane, olles salli näinud, sattus sellest kohe vaimustusse ja lunis, et ma ka talle salli heegeldaksin. Ikka saab. Kui töölkäimise kõrvalt jaksu üle jääb. Sest 12-tunnised tööpäevad on uskumatult väsitavad. Õhtul koju tulles tahaks vaid magada. Imelik, onju
Kasutatud lõngad Red Heart Atlanta (heledam) ja Red Heart Margareta (tumedam).Kaelas kahjuks pilti ei saa, kuna potensiaalsed pildistajad koolis veel. Ja kui nemad koju tulevad, kappan mina tööle jälle.

Ahjaa-proovisin minagi neid kuulsaid domino-küpsistest valmistatud trühvleid. Pilti pole, kuna tarbimine oli kiirem, kui taipamiseks kulunud aeg, et teeks mõne pildi ka. Shokolaadi sisse kastmine oli ooper omaette. Kasutasin selleks lõpuks grillitikkude abi. ühe tiku pistsin trühvlipallikese sisse ja teisega aitasin hiljem pallikese tiku otsast lahti. Muidugi see mass sai mul üsna sulav, vii et pistsin pallid enne shokolaadi sisse pistmist mõneks ajaks sügavkülma. Pidev shokolaadiste sõrmede limpsimine ajas lõpuks südame läilaks.

Süüteroose tegin ka, kuid kinkisin juba äragi, nii et pilt järjekordselt puudu. Aga ilusad said, kuna kasutasin punast vaha. Aga seda va vaha kulub ikka päris kenake kogus.
sillulullu postitas @ 11:35 - Link - kommentaarid (4)