sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Detsember 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299140

04 Detsember 2008
Vaevlen kroonilises fotokapuuduses.

Väike tibu meil ka haigeks jäänud, ei luba ennast hetkekski sülest maha panna. Nii ma siis käin temaga mööda tube ringi nagu känguruema oma pojaga. Taskut mul kahjuks pole kõhu peal, muidu pistaks ta sinna sooja. Tänu sellele tassimisele igasugune produktiivne tegevus peatunud.

Ämmal oli novembri algul sünnipäev. Selleks puhuks kudusin talle sokid. Tegelikut tellis ta sokke minult juba möödunud jõulude ajal, kuid siis polnud aega kududa ja suvel tundus kuidagi imelik sokke kududa (kuigi öeldakse, et rege rauta suvel, khm).
Mustriotsinguil jäi silm pidama Sapsi blogis olevatel sokkidel.
Küsisin temalt nõu, mida ta ka lahkesti jagas. Aitäh sulle, Sapsi!
Muster kulus kiirelt pähe ja nii need sokid valmisidki. Lõng Red Heart Atlanta, punane. Kootud nr 2 varrastega. Huhh, nii peenikeste varrastega küll enam eriti kududa ei viitsi, kuigi aastaid tagasi, kui mul muid vardaid polnudki, sai kõik sokid nr 2-ga kootud.Lõngakulu oli vast üle ühe toki, täpselt ei mäletagi.

Pildid on muidugimõista alla igasugust arvestust, no küll ma proovisin neid teha nii ja naa. Lootusetu.Pistsin ka ühe soki jalga lootuses, et ehk tuleb muster paremini esile. Mnjah...Ninaosa ei saanud ma kahjuks teha nii, nagu esialgu plaanisin, kuna sõna otseses mõttes viimasele minutile jäi see sokkide lõpetamine ja polnud aega leiutama hakata. Kahandasin nii, nagu olen kõikidel muudel sokkidel siiamaani kahandanud. Järgmisel korral, kui aega rohkem, üritan ka teistsugust kahandust katsetada.

Ämmale igaljuhul olid sokid parajad ja meeldisid väga, mis oligi ju põhieesmärk.

Esimene süüterooside katsetus kukkus välja selline. Aitäh, Kikuliis!Pildil vaid väike osa tehtust. Osa juba ära kingitud ja eile sai veel juurde tehtud.
Kõik, kellele neid kinkinud olen, on avaldanud valjuhäälselt arvamust, et põletada neid käll ei raatsi. Kes on lubanud kapi peale kaunistuseks panna, kes kuuske ehtida nendega. Ma küll ütlesin, et proovige vähemalt ükski ära põletada, kuid ei pidavat piisavalt koledat leiduma, mida raatsiks põlema pista.
sillulullu postitas @ 09:03 - Link - kommentaarid (3)