sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299079

17 November 2008
Tahtsin täna kõik oma vahepeal valminud tööd korraga üles riputada, kuid ma ei tea, kas viga on internetis, foto24 keskkonnas või hoopiski minu arvutis (ega laadijas ju ometi viga pole!), kuid ei õnnestunud peale paari pildi arvutist internetti laadida. Esitlen siis neidki.
Kudusin pojale Mannu ja Katjusha õpetuste järgi nokatsi. Kuna värviks nõuti musta, ostsin musta lõnga, kuid kudumise käigus "seebitasin" poega niikaua, kuni ta oli nõus ka paari värvikama laiguga. Punaste triipudega oli nõus küll. Punasega koos kudusin mütsi sisse ka helkurniidi, ikka tänu Petsukesele, ei väsi tänamast teda.
Esimesel katsel sai väike, niisiis harutasin kõik üles ja ei mäletagi enam, mitu silma varrastele lõin. Poeg koos mütsiga õues, ei saa lugeda ka. Varrasteks oli vist 3,5 ja lõngaks novita helen, triibud red heart atlanta. Musta läks veidi üle ühe toki.

Leidsin arvutist pisitütre sokkidest ka paar pilti lähemalt. Kuid meie omavaheline läbisaamine (fotoaparaadiga) on viimasel ajal väga halb. Ma olen niigi kehv fotograaf ja aparaat on otsustanud vaatamata kõikidele nippidele mitte lubada mul lähedalt pilte teha, valgustab kõik üle. Kohutav.

Lõngakohvrist lõngu otsides leidsin oma väga suureks üllatuseks eelmisel aastal poolikuks jäänud sõrmikud. Tagantjärele ei kujutagi ette, mis põhjusel need poolikuks olid jäänud. Kas sai talv otsa või kudumiseisu. Pakun välja, et mõlemad ja korraga. Kuid kuna suur töö oli ära tehtud, lõpetasin kindad ikkagi ära. Kududa oli vaid paar sõrme pluss pöidlad.
Lõngad vist mingi roosa silver baby koos mingi roosakirju mohääriseguse lõngaga. Kui etiketid üles leian, lisan siia. (edit: peenike mohäär KiddY Fantasia).Tegelikult on mul plaanis käeseljale ka pärlid tikkida. Hetkel neid lihtsalt pole ja poest läheb kogu aeg meelest osta.(edit: pärlid lisatud, sai kohe hulga ilusam)
Kindad muuseas on nii kohutavalt soojad, et ajavad lausa käed higistama. Mustriks ikka minu lemmik baudelaire.sillulullu postitas @ 18:14 - Link - kommentaarid (7)