sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
November 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299079

16 November 2008
Helkurniidist proovisin teha ka omale helkuri- õigupoolest sai see helkur tehtud enne, kui pesamuna müts. Nii lihtsalt harjutamise mõttes. Pimedas helgib küll, kuid pole katsetanud, kas sama efektiivselt, kui "päris" helkur. Peaks ükskord need kaks kõrvuti panema ja autotulede valguses võrdlema, annab parima ülevaate.


Tegin omale ka Gobelääni õpetuse järgi sonimütsi. Kuna pitsi hetkel kodus ei olnud ja ka poest ei õnnestunud seda hankida (tahtsin teha punast mütsi, milleks oli vaja ka punast pitsi ja selle kohta öeldi poes vastuseks, et ei, punast ei tule enne, kui jõulude ajal. Kui hästi läheb), kasutasin pitsi asemel sama pruuni-mustatriibulist velvetit, millest olin omale kotigi teinud. Viimased koti tegemisest järele jäänud tükid leidsid seega kasutust. Pilte lootsin ikka teha peas ja paremas valguses, kuid selles lootuses möödus hea mitu kuud ja tegin pildid lihtsalt kodus, laua peal. Mütsi olen hoolega juba mitu kuud kandnud ja mulle see väga meeldib, kuigi tütar avaldas küll teistlaadi arvamust.üritasin palli peale seades paremat kuju saavutadakoos kotigategelikult on pruun ikka tunduvalt tumedam, pildilt paistab kuidagi eriti silmatorkavalt hele.

Pildialbumisse ma pilti lisada ei oska. Kuid suur tänu, Mare, kavatsen seda mütsi veel teha, kuna nüüd sain kangapoest ka punast pitsi.
sillulullu postitas @ 10:32 - Link - kommentaarid (6)