sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuli 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299000

15 Juuli 2008
Väss on peal, aga teen kiirelt ülevaate. Tean, et homme pole mahti arvutisse tulla.
Üks minu heegeldatud müts, mis läks minu juurest enne, kui jõudis pildile. Mütsiomanik tuli külla ja sai kiirelt pildile püütud.Siin ta poosetabSellel pildil uhke issi (minu kallis mees) oma tütre ja (vanema) tütre pojaga- neil vanusevahe vaid 2 nädalat-kas pole vahva! Meie hakkasime end just välja sättima, sellepärast ka Simonel kübar juba peas.Emal oli sünnipäev ja lõpuks ometi sai ta kätte pontšo, mille tegemist alustasin vist juba aprilli lõpus. Vahepeal sai lõnga juurde ostetud ja tegelikult viimasel ajal ma lihtsalt unustasin selle olemasolu. Aga sünnipäeva puhul võtsin ennast kokku ja peitsin lõngaotsad ning paigaldasin narmad. Emal oli väga hea meel ja nimetas seda kauatehtud kaunikeseks. Tema soov oligi selline lühemat sorti õlasoojendaja.
Lõnd Novita Helen küpse kirsi punane (pildil paistab heledam, tegelikult on tumedam). Lõngakulu ei mäleta, kuna tööprotsess kestis piisavalt kaua, soodustamaks koguse unustamist.Ükskord, kui paistis päike ja sadas vihma, avanes mulle aknast selline vaatepilt- hiigelsuur vikerkaar. Küll on kahju, et seda ei ünnestunud kogu oma hiilguses pildile saada. Püüdsin siis jupphaaval.

Tegelikkuses oli see väga- väga kaunis, pilt ei anna pooltki edasi.

Rõdul kasvavad lilled õitsevad minu suureks rõõmuks rikkalikult.üritasin kahte lillekasti korraga pildile saada- tulutu katsetus.

Siin näha minu külvatud seemnetest kasvanud kõige ilusamad õied- see kirju on Daddy Blue, mida külvasin maha terve paki, kuid võrsus vaid 3 taime. Aga see-eest väga ilusate õitega taime.ja minu amplitomatidpildid tehtud nädal või rohkem tagasi, uskumatu, kui palju nad vahepeal on suuremaks kasvanud. Kahjuks murdis eilne suur äikesetorm kolm taime ära- ilusad tomatid küljes ja puha. Mind polnud kodus, et oma "saaki" rõdult tuppa tormivarju viia.
sillulullu postitas @ 21:49 - Link - kommentaarid (8)