sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuni 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299041

22 Juuni 2008
Sain teatepulga nii Sapsilt kui ka Silpsolpsult. Püüan siis vastata, kuigi lootsin, et saan postituse teha koos pildiga ühest tehtud käsitööst. Kuid üks aparaat vanema tütre käes ja teisel ekraan katki. Pilti tegin selle katkisega küll, kuid ise ei näe, kas ja kuidas üldse miskit pildi peale sai ja pealegi-selle aparaadiga oskab pilte arvutisse tõmmata vaid mees,(ei näe ma ju ekraani pealt juhendeid lugeda, kuna seal üks suurlaialiläinud lärakas ainult) keda pole hetkel kodus ja arvatavasti enne nädalat ei tule ka (nuuks, ta juba mitu nädalat Rootsis, ootan teda pikisilmi koju).
Ilm on ka nii vastikult vihmane juba nädalapäevad. Ja kõik need asjad kokku tekitavad tuju hoopis voodisse pugeda ja tekk üle pea tõmmata. Ühesõnaga- kui ei peaks, ei teeks üldse midagi.

Aga aitab halast, vastan küsimutele.

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Kasvatasin kodus oma lapsi- toona 3,5 ja 1-aastast. Olin kodune. Arvatavasti tegin ka mingil määral käsitööd. Mõni kootud sokipaar, kindake või mänguasi lapsele. Kudusin ka paar laudlina.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Pesu kappi panna (pesta viitsin, kuivama veel kuidagi panna viitsin aga vot kappipanekuga igavene jama. No triikida ma üldse ei viitsi.)
Tube koristada, eelkõige tolmuimejaga üle tõmmata.
Ema pontsole lõpuks ometi narmad panna.
Elutoa vaip ära pesta (kuid pole kohta, kus nii suurt asja pesta)
Koeraga õues käia

3. Lemmiksnäkid?
Geisha shokolaad, pistaatsia pähklid, tomat küüslaugusoolaga, maasikad

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Enamike blogisid lugedes jäi mulle arusaam, et nende ettekujutuses tähendab miljonär isikut, kes omab ühte miljonit. Minu ettekujutuses on miljonär isik, kes omab palju-paljusid miljoneid. Ega miljonär ole ju ühe-miljoni-när. Lähtuvalt minu arusaamast ostaksin ennekõike maja (soovitavalt maale ja mehe unistuste kohaselt ka järve või vähemasti jõegi äärde), kus saaks koos perega mõnusalt elada. Remondiks korralikult ära ja teise auto võiks ka veel osta, siis saab vabalt liikuda, kui mees autoga omi asju ajamas.
No reisida võiks ka, kuigi ma pole selline reisihull, kellel elu jääb seisma, kui kusagile sõita ei saa. Aga võib-olla pole ma seda pisikut veel saanud.
Käsitöö jaoks saaks ka siis materjal osta, ilma et peaks arvutama või kalkuleerima.
Eks see miljonäri-unistus suht enesekeskne sai.

5. Kohad, kus oled elanud?
Kuni 7-nda eluaastani Otepääl. Kõik suved ja vaheajad, niipalju kui mäletan, Himmastes vanaema juures- ta oli parim! (niikaua, kui teda mulle anti. Kahjuks ainult minu 11-nda eluaastani). Ülejäänud aja Põvas.

Nii kiirelt ei suuda tuvastada, keda pole veel mängu kaasatud. Kui leian, kirjutan siia.
sillulullu postitas @ 10:43 - Link - kommentaarid (1)