sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuni 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299039

09 Juuni 2008
Nonii, asume siis kolmandale katsele!
Eile hilisõhtul oli esimene katse postitust tehe. Peale pikka kirjutamist ronis pisipiiga sülle, lõi korra jalaga vastu klaviatuuri ja kadunud ta oligi! Ei, mitte laps, vaid postitus. Ohkasin ja lõpetasin.
Hommikul üritasin uuesti. Enne postitamist üritasin veel teksti oma jaoks copida, sest on juhtunud, et kui kaua kirjutada, paneb tekst plehku (ma ei tea, võib-olla see ainult minu viga) ja tagajärjeks oli see, et ma jälle kustutasin oma teksti ära. Ei ole võimalik!
Niisiis kolmas kord.
Vahepeal on ikka üht-teist tehtud, kuid pildistada ei saa neid asju teps mitte, sest enne viiakse need minema.
Pildile õnnestus püüda pisipiiga tita, kes on tema vaieldamatuks lemmikuks kujunenud. Tita ise pärit kaltsukast, kust ma ta eelmisel aastal ostsin, sest tundus selline nunnu. Aga riided olid tal sellisest imelikust nailoni moodi materjalist. Igatahes mina sellist materjali puutuda ei taha, kuidagi vastik tundub. Uued riided tehtud puuvillasest trikotaazist, mis eelmises elus oli titemamma tudukombe. Kleit ja pika lokkiva säärega püksid selle all. Ei saa ju laps ometi palju pepuga olla.Lõige ei kukkunud just kõige paremini välja, kuid laps on vähemalt viisakalt riides ja emme ei pea häbenema.
Tegelikult oli see esimene katsetus (minu jaoks suht) uue masinaga trikotaazi õmmelda. Ei saa ju kohe midagi suurt ette võtta, kui pole teada, kas üldse osutub võimalikuks.paistmas veidi püksisäärtMehele heegeldasin murumütsi, sest minu ettekujutuses sobib see talle hästi ja ta näeb sellega vinge välja. Muidugi ämm, kui seda nägi, küsis, et kust sa sellise tolamütsi said? Aga no kui meile meeldib, siis pole ju muul tähtsust, onju!Üritan siin vaikselt oma poolikud asjad ka ära lõpetada. Aga aeg, va kurinahk, kaob kiirelt käest. Ja ehk õnnestub ka mõni neist valminud ja plehkupannud asjadest pildi peale saada.


sillulullu postitas @ 10:30 - Link - kommentaarid (2)