sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Mai 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299002

10 Mai 2008
Vahepealsed väikesed tegemised.
Pisipiigale väike suvemüts. Ta näeb sellega väga nunnu välja. Ja issi küsib ikka, et kuidas levi on? Õpetus Isetegija õpitoast, Mannu õpetusest
Pildil kaks tütart-suur ja väike.
Ja kuna me elame kivimajas, kuid mul on tekkinud vastupandamatu isu taimekesi kasvatada, sai kevadel mõned seemned mulda pistetud.
Rõdutomatid kahte sorti, paprikat kahte sorti, lavakurk, mis kasvab küll poja toa akna peal ja sinna jääbki, mingid maasikad,petersell, till, lehtsalat, rucola e. aed-võõrkapsas, basiilik, murulauk, petuuniad, petuuniad, petuuniad. Ma ei teagi, mitu erinevat sorti petuuniaid ma kokku ostsin. Osad seemned pani potti suurem tütar ja enne kui ma jaole sain, oli ta oma külvitöödega ühele poole jõudnud ja ma ei saanudki juurde panna sildikesi, mis sordiga täpselt tegemist. Kahju, sest vähemalt 3 neist ei tulnud üldse üles. Ja nüüd ma ei teagi, milliste õitega täpselt nad mind peagi rõõmustama hakkavad.

Igatahes tekkis ühel hetkel vajadus kõik need taimed toa aknalaudadelt ära viia, sest pisitütrel õnnestus mitmel korral paar karbikest mulla ja taimedega alla tõmmata.

Meisterdasin taimedele rõdule minikasvuhoone. Olen taolist näinud kataloogides, näiteks Anttilas, kus selline riiulike maksab ligi 800 krooni. Kuid mul oli mingist ajast kodus riiul, mis ideekohaselt on mõeldud keldrisse, garaaži või mõnda muusse panipaika. Meie ostsime sellised omal ajal (Ahto puiduärist) lastetuppa raamatute jaoks, peitsisime ja lakkisime ära. Nüüd aga on uued riiulid-kapid muretsetud. Mina lõin kile klambrilööjaga riiu
li külge, "uksed" tegin nii, et kilejupi kinnitasin ülevalt lippidega riiuli külge, kilejupi alla panin raskuseks ühe ümarlipi ja ukse avamiseks siis lihtsalt rullin kile ümber lipi, no umbes nagu telgiuks lahti käib.
Pildid tehtud rohkem kui nädal tagasi. Selle ajaga on taimed ikka suuremaks kasvanud, osad suurematesse nõudesse ümber istutatud, kuid korralikumaid pilte pole mul küll õnnestunud kahjuks teha.sillulullu postitas @ 07:54 - Link - kommentaarid (6)