sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299000

29 Veebruar 2008
Vahepeal on ikka päris pikk paus jälle sisse tulnud. Aga seda põhiliselt selle pärast, et pisipiiga oli meil väga haige ja eks me tegelikult terve perega olime haiged-kes rohkem, kes vähem.

Tütar läks sõbrannale sünnipäevale ja soovis, et ma ühe loomakese lisaks muule kingile vildiks.
Püüdsin mis ma püüdsin, aga tulemuseks oli selline ülihalenaljakas punnsilmne jänes. Isegi väiksem tütar hakkas kõva häälega naerma, kui seda punnsilmset jänest nägi. Aga kingisaajale meeldis, vaatamata minu arvamusele, et see jänes kõva häälega välja naerdakse.Ja pisitütrekesele olen ammu tahtnud teha kampsunit. Tegelikult oli mul plaanis kududa ja otsisin mingit mustrit, mida sobiks mitme värviga (triipu, mitte pilti) kududa.Midagi sellist umbes kujutasin ette. Sest olin hunniku erivärvilisi, kuid ühte tooni lõngu kokku ostnud. Tegin isegi proovilapi ja alustasin kudumist, kuid lõpuks kargas hoopis pähe idee heegeldada ja kasutada motiive. Neid ma otsisin ka siit-sealt, kuid lõpuks võtsin õpitoast beebiteki motiivi ja kohandasin seda veidi, kuna terve motiiv oleks jäänud liiga suur. Tahtsin, et motiivid oleks võimalikult erinevad, niisiis on see kirjumirjudus taotluslik.


Kasutatud heegelmuster

Tegin lõike ühe kodus olemasoleva kampsuni järgi, kuid vaatamata sellele tuli kapuuts ikka liiga suur. Seega sai kapuutsiäärde aetud pael, millega mugav kapuutsi vastavalt vajadusele koomale tõmmata. Ja kuna kogemata ostsin algul vale luku (25 cm, nagu vaja), st. lukk ei käinud alt lahti, pidin ostma uue luku. Poes aga selgus, et nii väikest alt lahtikäivat lukku ei leidugi, pidin ostma 30 cm pikkuse luku. Seega pidin ka alläärde natu pikkust juurde heegeldama, sellest ka allääre motiivide mitte just päris õiges kohas paiknemine.

Nii, jutt sai mul segane nagu alati, kui mõtteid on rohkem, kui aega nende talletamiseks. Mina tegelikult näen vaimusilmas, et kapuutsipaelte otstes ja kapuutsitipus (lühikese punutud paelakese otsas rippumas) võiks olla tutid, kuid suurem tütar arvas, et siis läheks asi liiga kirjuks kätte. Juurdlen siin nüüd, et kas teha või mitte teha. Mida teie arvate?

sillulullu postitas @ 10:34 - Link - kommentaarid (14)