sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299000

13 Veebruar 2008
Nüüd siis pärast pikka-pikka aega sai mul valmis pontšo. See on üks ainukesi pontšosid, mille muster mulle kohe meeldima hakkas ja mida ka endale teha soovisin. Ja soovisin just hästi suurt, kuna ma ise ka suur. Ja mulle need õlanukini või küünarnukini pontšod ei meeldi, kuidagi pooliku mulje jätavad. Justkui oleks kellelgi töö lõpetamisega kiire olnud või oleks ta ära tüdinenud ja töö pooleli jätnud. Aga see on pelgalt minu arvamus, ärgu keegi seda isiklikult võtku.

Lunisin mustri kylts225 käest. Ma loodan, et ta ei pahanda, et ma seda siinkohal mainin. Ta oli väga lahkesti nõus mind abistama. Aitähh sulle!

Tumepunast lõnga olen juba pikemat aega otsinud ja see oli ainus, mis mulle ka kohe meeldima hakkas. Ülejäänud on ikka kas liiga heledad või liiga tumedad olnud.
Lõng Red Heart Margareta bordoo. 59 gr, 257 m, 100 % akrüül. Kuna lõng oli peenike ja ühekordsest lõngast ei jäänud sugugi ilus, siis heegeldasin 2-kordsest lõngast.
Olemasolevast lõngast sain heegeldada 3 motiivirida ja veel mõned üksikud motiivid pealekauba. Siis pidin lõnga juurde ostma. Algselt oli plaanis 6 motiivirida teha, kuid jäi ikka liiga napp. Soovisin üht motiivirida veel. Olin täpselt välja arvestanud, palju 6 motiivirea jaoks kulub, seega jäi lõnga puudu ja pidin veelkord juurde ostma.Ostsin siis juba igaks juhuks veel rohkem, kui oli plaanitud.
Kuna lõnga ostsin Võru Maximast, pidin 2x ekstra lõnga pärast Võrus käima. Aga see oli seda väärt. Kuigi see pikk lõngaootamine tüütas mu jubedalt ära. 2 nädalat ühte pontšot teha, on see vast venitamine. Mulle meeldib teha asju siis, kui mul isu peal.
Lõppkokkuvõttes kulus 13 tokki lõnga ja 17 narmast 14-ndast.
Ahjaa, kuna see alumine kolmnurk tundus mulle liiga pikk tulevat ja ei meeldinud mulle sellisel kujul, siis harutasin kolmnurga otsast 3 motiivi ära ja tegin hoopis poolikud motiivid, nüüd on alläär kergelt kaarjas ja meeldib mulle enam.

Pildistas laps.Seda ka veel, et ma küll ei võta sellest värvispektrist osa, kuid töö ikkagi veebruarile kohaselt punane.
sillulullu postitas @ 16:32 - Link - kommentaarid (6)