sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Jaanuar 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299041

29 Jaanuar 2008
Proovisin ühte hästi lihtsat pärlitest kaelakeed, kuna mul puuduvad veel nii materjal kui ka oskused millegi ilusama tegemiseks.Mõtlesin selle algul üles harutada, kuid hiljem mõtlesin, et kingin selle ühele väikesele preilile, kes just 7-aastaseks sai.
Ühe punase pusakee küll tegin, kuid kuna suuri pärleid polnud võtta(loe: polnud meil poes müüa) ja enamus olid seemnpärlid, siis ei jäänud tulemus sugugi niisugune, nagu oleksin tahtnud. Üles ma seda siiski veel ei harutanud, äkki saan kuskilt osta või siis tellin suuremaid juurde ja lisan olemasolevale keetoorikule.
tütar soovis ka saalomonisõlme tehnikas õlasalli. Kuid tema kannab seda hoopiski kaelas, nii et kolmnurkne pool jääb ette ja salliotsad ka. Nii, nagu noored taolisi rätte kannavad.Poseerima ta nõus ei olnud, noorte asi, küll pole soeng piisavalt kaunis jne. Selja tagant siis pilt.
Materjaliks oli Morella lõng, 70% akrüüli, 30% mohääri. 50 gr, 190 m. Päris kahte tokki ei kulunud ära. Kaela ümber meeldivalt pehme, pehmem, kui Baronesse mohair, millest eelmine õlarätt sai tehtud, kuid karva ajavad nad ühtmoodi. Ma vist ei tee enam kunagi midagi mohäärist, sest see ajab nina sügelema ja pärast on ka kogu toapõrand nende karvapusadega kaetud.

sillulullu postitas @ 13:49 - Link - kommentaarid