sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Jaanuar 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299041

22 Jaanuar 2008
Kõigepealt SUUR-SUUR tänu sapsile, ma ei tea, mida ma küll ilma temata oleks teinud. Aitähh sulle. Leidub ikka häid inimesi!


mehele kudusin töölkäimiseks villased sokid, sellised hästi lihtsad ja et oleks nati rõõmsam kududa, ka paar triipu sisse. aga talle vist ei meeldigi need, pole kordagi jalga pannud...

suur tänu põrgukizile
, kes juhendas mind, kust saab õpetusi saalomoni heegeldamiseks. ja mari marikesele ka, tema õpetusest ka õpitud.


õde sai mul jõuludeks saalomoni tehnikas salli. lemmikvärv tal lilla, sellest tulenevalt ka värvivalik. kuna pilt on selline juhuslikult klõpsitud, mitte poseeritud, siis pole hästi näha, kuid mõlemas salli otsas on toonivõrra tumedamast efektlõngast suured lilled. sall on pikk, 3 tiiru saab ümber kaela panna.tegelikult oli ta ikka suht lai ka, pildil tundub ta selline liru. õde jäi igaljuhul väga rahule ja nõuab nüüd ka juurde sõrmik-labakuid. lõng on ostetud, näis, millal teha mahti.


ämmale heegeldasin saalomoni tehnikas suure õlasalli. kuna polnud poseerijaid, siis üritasin teha pilti laua peal. salli nurkades heegeldatud lilled, kinnituseks suurem lille-prossMehe vennanaisele tegin sünnipäevaks (jälle!) saalomonisalli, käpikud, mille mustri leidsin epu blogist ja lisaks lilleprossi, et saaks salli sellega kinnitada, panna rinda või mõne mütsi külge, et oleks justkui komplekt. käpikutele tikkisin keskele ka valged pärlmutterpärlid. pildilt pole eriti aru saada.Jõuludeks tahtsin piigale ilusat komplekti. Kuna üks kootud meil juba kodus oli (päritolu kasutatud riiete poest), soovisin sinna juurde komplekti mõttes papusid. Sobiv lõng oli toonivõrra tumedam. Kudusin sellest Kelly26 õpetuse järgi(tänu talle!) papud ja et asi ikka komplektim välja näeks, heegeldasin kleidile allaäärde ja mütsilegi miskit pitsilaadset .Varem kleidi rinnaesist ehtinud kaunistuse harutasin ära ja kaunistasin kleidi heegeldatud roosade lilledega. Papuninadele, kleidi alläärde, mütsile üks ja rinnaesisele üks. Lillesüdamikeks tikkisn litri ja pisikese pärli. Sai minu arust preililikum küll.


siin pildil pole rinnaesist lille näha, preili eputab parajasti.


Siis tahtsid suuremad lapsed kindaid. Tütar tahtis kindlasti musta-punase-valgega, need olla Bedwettersi (lemmikbänd tal hetkel) värvid väidetavalt. See oli lihtne-ei mingit mustrit. Siin pildil nad muidugi juba üsna väsinud väljanägemisega, sest olid juba jupp aega kasutuses olnud, enne kui nad pildile sain.
Pojale said sellised kindad. Soov oli saada pealuid. Kuna musta lõnga parajasti kodus niipalju ei leidunud, said tehtud hallid kindad. Muster on peale silmatud.Ja ega see valge sealt halli pealt silma paistnud eriti, niisiis proovisin musta "raami" sinna ümber tekitada. Töötas küll! Aga sama lugu- kindad käisid usinalt väljas, enne kui pildile püüti.


poeg pidi jõuludeks kooli tegema päkapikk-sõrmenuku. aitasin teda veidi-tulemus siinvahepeal käib meil käsitöötegemine nii

peaasi, et laps rahul on, onju.

sillulullu postitas @ 23:48 - Link - kommentaarid (10)