sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2015


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

300641

06 Aprill 2015
Täpilisest kangast poekott sugulasele, et ta ei kasutaks (ostaks) nii palju killer-kotte. Aga ta ostab kahjuks ikkagi. Ma vähemalt püüdsin. Aga kangas on nunnu täpiline, eksole. Kusjuures sain selle kanga sekkarist uuena ja vaid 2 raha eest. Hea vedamine!Leidsin kord netist ühe poekoti-idee. Vaatasin ja unustasin. Kui teistkordselt taas seda õpetust nägin, mõtlesin, et kaua ma laigin, prooviks järele teha. Võtsin tapeedijupi, mõõtsin ja joonistasin. Mõtlesin küll, et natuke naljakas näeb see lõige välja, kuid pildilolevad kotid olid väga ilusad. Võtsin kanga ja lõikasin koti välja. Tekkis küsimus, et kuidas õmmelda sangasid? Jõudsin juba abigi küsida, kui meenus sõber Google. Googeldasin siis ja leidsin kõigepealt sellise õpetuse sangade kokkuõmblemiseks. See aga ei tundunud just kõige parem variant siiski olevat. Googeldasin veel ja selle tulemusena leidsin imehea õpetuse, mille kohaselt koti sangad ühendasingi. No triikrauaga ei triikinud sangasid enne kokkuõmblemist ja kahepoolset teipi ka ei kasutanud, lihtsalt nööpnõelu.

Selle kauni kanga olen kord aastaid tagasi saanud oma õe käest. Nüüd sai sellest poekott.Vooder roheline. Seegi kangas saadud õe käest. Tänan teda.TäisKui kott pöörata pahupidi, on seda samuti võimalik kasutada. Siis saab rohelise kotiga poes käiaAga see neerudega kangas on ikka nii ilus!Ühele pisikesele poisile tegin ka pisema koti, aga ma polnud sellega siiski rahul. Jäi selline kummaline. No aga kodus saab kasvõi mänguasju sinna sisse panna, kui poodi sellega minna ei soovi.

Esikülg.


Tagakülg.


Vooder punaseruuduline.


Sangade vahe on minu arvates siiski liiga lai. Võtsin siis ühe vana poekoti, mis kunagi Koduekstrast või Novaluksist ostetud ja millel oli enam-ähem talutav lõige, panin selle tapeedijupile ja joonistasin lõike maha.

Proovisin ka kohe uue lõike järgi koti õmmelda. Kuna see neerudega kangas väga meeldis ja seda veel jagus, siis ikka sellest. Pilt puudub.

Järgmisena õmblesin ühele sünnipäevalapsele koti.Kuna mõtlesin, et kuidas oleks võimalik see kott mugavalt kokku rullida ja millegagi sellesse asendisse fikseerida, õmblesin kotile üles kummiaasa. Kummiaas sai üles sangade vahele õmmeldud just sellel põhjusel, et siis on võimalik kotti kasutada kahepoolselt ja ka kokkurullitult fikseerida.

Kott kokkurullituna.Ühe koti õmblesin veel, kuid see sai ära kingitud, ilma et ma oleks taibanud pilti teha

Kuna koti sangad tundusid veidi lühikesed, pikendasin sangasid 5 cm. võrra ja õmblesin ka kohe uue koti. Viimasest allesjäänud neerukangast.Voodriks kasutasin seekord isa vana triiksärki, kuna roheline kangas lõppes otsa. Taaskasutus meeldib mulle.Kokku on lihtne rullida.

1. Murra põhi tagasi.2. Murra sangad keskele.3. Murra kott pikkupidi kolmeks kokku.4. Rulli kott kokku ja tõmba kumm üle kokkurullitud koti.
Juba on veel mõned taolised kotid minult tellitud
sillulullu postitas @ 20:13 - Link - kommentaarid (3)