sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2014


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299002

06 Aprill 2014
Sugulase beebi sai 3-kuuseks ja selle puhul õmblesin talle väikeseks kingituseks kolm erinevat põlle. Lõiked otsisin netist, kokku sain neid kuue ringis umbes (ei mäletagi enam täpselt) ja katsetasin neist kolme.

Esimene, kõige väiksem, sai selline.Teine sai veidi suurem.Kolmas sai nii suur, et on paras minu 6-aastaselegiPõlled õmmeldud flanellist, esimene uuest materjalist, teised kaks minu tütrele väikeseksjäänud tekikotist. Taaskasutus.

Kolm põlle kõrvuti- saab suurusevahedest aimu.Tõuke andis ka eelmise-kevadine Sokikese (Tokikese) postitus, milles ta neid õmbles hulgim.

Lisaks nägin siin kellelgi beebi suupühkimise lapikest (nn. ilalappi, aga see sõna ei kõla üldse ilusasti) ja sellest tekkis idee ka neid õmmelda. Saingi ülejäänud tekikotist lahti, lisaks mõned lapid uuest materjalist, kokku 30 tk. Mõneks ajaks peaks jaguma, aga kui tekib vajadus lisa järele, siis materjali jagub.

Suuruseks sai neil 30x30 cm, mõni ka ehk sentimeetrike- paar väiksem, nii nagu materjali jagus.

Väikesed, aga vajalikud igapäevased abivahendid. Tegelikult tegemist pisikese beebitüdrukuga, aga mul ei leidunud kodus roosasid või muid tüdrule sobilikku värvi flanellkangaid, seega üldpilt sinine.

Veel oli tarvis nutitelefonile ümbrist- kotti. Alati võib ju ka osta, aga...selle õmblesin.

Kangas ammu ostetud, aga kasutada raatsin harva, kuna kangas väga ilus minu arvates ja teda sai vaid pool meetrit omal ajal ostetud (oli kallis ju ka) ning juurde pole enam võimalik osta.

Mõõdud enne kokkuõmblemist 10x16, aga oleks võinud olla isegi 11x16.Seekordne mudel sai esiküljele tasku, kuhu võib pista hädapärast kõrvaklapid või ka pangakaardi või mõne rahatähe, kui ei soovi välja minnes rahakotti kaasa võtta.Ülemisse äärde õmblesin ka riputusrõnga tarvis aasa. Mulle meeldib käepael, millest on ka mugav kinni võtta, et telefoni kotist välja sikutada.Käepael on karabiinhaagiga eemaldatav.Vooder sai fuksiaroosa.

Tagumisel küljel ilus lill.Telliti ka ühele teisele telefonile kott, samuti esitaskuga, kuhu hea kaarte panna. Kuna tegemist meessoost isikuga, siis igasugused lilled ja muud vähegi naiselikud kangad olid välistatud. Materjaliks sai must sisalikega ja hall mustade neerudega.

Mõõdud enne kokkuõmblemist 10x15 cm.Kaks telefonikotti kõrvuti- must 1 cm lillelisest lühem.

sillulullu postitas @ 19:09 - Link - kommentaarid (4)