sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuni 2013


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299000

12 Juuni 2013
Koolis oli tarvis teha käsitöötarvikute hoidik. Kunagi nägin Diana blogis sellist vardahiodikut, mis hakkas mulle väga meeldima. Inspireerituna sellest tegin omale käsitöötarvikute hoidja. Mulle väga meeldis see lukuga tasku, kaval minu arvates.
Kuna eelmise aasta kotiteost oli järel veel mõni jupp linast kangast ja ka fuksiaroosat voodrikangast oli veel piisavalt alles, kasutasingi neid materjale.

Kott kinninööbituna.Kott lahtiselt pealtpoolt.Seest näeb välja selline.Asjad ka sees.Lukuga taskusse saab väikeseid vidinaid pannaKlapil olevatesse taskutesse samuti (nõelad jms)Mõne asja teeksin ehk teisiti, kuid muidu on mugav hoidik. Nööbid taaskasutus- need tunduvad olevat sarvedest lõigatud seibid. Kandi õmblesin väljast masinaga, seest käsitsi salapistega.


Veel tegin Maaja vardahoidiku eeskujul sellise hoidiku. Paks kumm ja otstes naturaalne nahk. Sõrmeotsad olid lõpuks õmblemisest valusadVardad sees- siis saab ehk paremini aru, millega tegemist.Lihtsam moodus varrastele pesad teha on jopestopperitest ja ümarkummist- mul käsitöötarvikute hoidikus ka paistab üks taoline isend.
sillulullu postitas @ 10:19 - Link - kommentaarid (11)