sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2013


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299002

23 Veebruar 2013
Juba sügisel õmblesin tütre soovil kott-tooli ja samast kangast diivanile padjad. Mööblikanga valisid tulevased omanikud ise välja, Abakhanist.
Padjad läksid kohe kasutusse (suurus oli vist 45x45, kui õigesti mäletan). Patjadel on sees sisupadi täidisega, pruunist mööbliriidest katted on lukuga avatavad-suletavad ja seega pesuks eemaldatavad.Kott-tool seisis tänini sisutult, kuna uued omanikud ei leidnud piisavalt sobiliku hinna- ja kogusega graanuleid kusagilt. Nüüd siis graanulid ostetud ja ka sisuks pandud. Olid päris palju katsetanud- lisanud ja eemaldanud seda sisu, et ikka mugav oleks. Tagavaraks (kokkuvajumisejagu) jäi veel alles ka.
Kott-tooli lõike leidis tütar mingist vanemast Nipiraamatust (kus muidugi olid veidi valed mõõdud antud, pidime ise ümberarvutusi tegema). Toolil sees voodilinadest õmmeldud lukuga suletav sisu, mille sisse käivad penoplastigraanulid, selle ümber teine kiht ehk siis mööbliriidest samuti lukuga suletav-avatav kate.Istumisalusena näeb välja sedasi. Ise pole istunud, ei tea, kas sai ikka mugav.Pildil noormehe jalas olevad sussid ka minu õmmeldud. Peaaegu aasta tagasi talle sünnipäevaks. Jäidki jäädvustamata toona

Pildid tehtud tütrel telefoniga, seega kvaliteet pole kõige parem, kuid mingi ülevaate annab ikka. Mina ei satu niipea neile külla ja pealegi- meie digikas läks katki! Ja pole veel niipea lootust uut asemele saada kahjuks


sillulullu postitas @ 15:34 - Link - kommentaarid (2)