sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Jaanuar 2013


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299046

07 Jaanuar 2013
Vanade võlgade likvideerimine.
Minult on tellitud suht palju asju, millde täitmisega ma suht jännis olen. Püüan tasapisi tellimused täita.

Ole lahke, Mannu, selline kott sai Toomasele. Loodan, et meeldib, sest musta asja on ikka suht jama õmmelda, eriti, kui see on nii pisike.


Sisu must velvet ja klapi välimine pool velvet (taotluslikult), väljast must puuvillane kangas, mis näeb välja juskui linane. Kangale alla triigitud must liimiriie, kuid pildil kumaks justkui valge läbi.
Pildil näeb asi välja pigem hall, kuid tegelikkuses ikka süsimust. Aga seda tead sa isegi, Mannu!

Telliti ka üks must pinal poisile. Must sellepärast, et kaubandusest pole MITTE ÜHTEGI kangast võimalik saada nii umbes 13-16 aastastele poistele, millega nad rahul oleks. Ikka on kõik kas lillede, jänkude, öökullide, käekottide vm. mustriga, mis on aga sellises vanuses poistele vastuvõetamatu.

Kuna must on ikka väga igav värv, õmblesin teise koti teksariidest. Tahtsin ka selle vahva tasku ära kasutada, mis juba riidele külge oli õmmeldud.
Taaskasutus on moes ja mulle väga meeltmööda!

Sellele pildil pinal paremini näha, värv vale.


Sellel pildil õigem värv.


Kuna tasku oleks muidu ülevalt väga õieli hoidma jäänud, õmblesin tasku keskelt kaheks. Sinna on hea midagi peitu pista.
Teine pool sai selline.


Kantimiseks kasutatud samade pükste teksakangast. Venis küll hullult- stretšid ju tänapäeval kõik püksid! Lukuotstesse tripid õmblesin seekord pükste enda trippidest- need nägid nii vahvad välja.

Must sai siis selline (igav).Koos.


Poeg lunis juba, et andku ma must talle! Lapsed on ikka imelikud, tõesõna!
Tellija pole veel pinaleid näinud, nii et ei tea, kumb valituks osutub või tuleb hoopis mingi muu variant õmmelda.

Näitan ka siinkohal oma nunnu ära- kõige suurem, kõige parem, kõige kallim ja kõige igatsetum kink!Taamal vasakul paistab minu teine suur abiline, mis saadud peaaegu aasta tagasi sünnipäevakingituseks.


Jõuluvanal hakkas minust väga kahju või siis olin väga hea laps

Esimsed 3 päeva ma ei julgenud masinat õieti puudutadagi- nii suur ja hirmuäratav tundus (pigem oli hirm midagi ära lõhkuda), kuid tasapisi tutvusin temaga ja nüüd olen veendunud- parim kink eales! Õmbleb vaevata ka paksu kangast ja mitmekordset vatiini ja neid kõiki koos. Tald käib mõnusalt kõrgele (tavaline kõrgus ja veel üks nõks, ekstrakõrgele), pole vaja midagi paksemat talla alla toppida ja masin ei hakka paksu kanga puhul ühe koha peale peksma, nagu vana masin tegi. Olen rahul. Oleks vaid rohkem aega õmmelda!
Peale selle sain mõne aja eest ka enda valdusesse TERVE TOA ja mitte selle kõige väiksema! (Mis, nagu selgus, kohe minu asjade sisse kolides ikkagi liiga väikeseks jäi ) Tuttavad imestavad minu tuba vaadates, kui palju asju seal on ja kuhu need küll kõik varem ära mahtusid? Hiljuti monteerisime mehega seinale 2 riiulit juurde ja avastasin, et vähemalt 5 oleks veel vaja!
sillulullu postitas @ 20:26 - Link - kommentaarid (15)