sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
September 2012


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

300681

13 September 2012
Õmblesin oma sugulasele ja ühtlasi ka sõbrannale topeltlaia voodipesu. Just sellest materjalist, mida kodus enim juhtus olema.

Voodilina(värviline) tarvis sain kanga kodusolnud kasutatud, kuid siiski veidi väikeseks osutunud tekikotist. Et linal oleks laiust piisavalt, õmblesin äärtesse valged ribad.(Pildil küll voodilina valepidi voodisse pandud). Mulle meeldib, kui lina on piisavalt suur, nii et selle saab rahulikult madratsi alla toppida kartmata, et see on hommikuks külje all kortsus.(Kummiga voodilina meeldib mulle juhul, kui see on venivast frotee- või trikotaažmaterjalist, puuvillane kangas jääb jubedalt korsu ja ma ei oska sellist lina kohe kuidagi korralikult ja viisakalt kokku lapata kappipanekuks).

Veidi voodilina paistmas siit.Tekikott on muidu üleni valge, vaid ülemist näopoole jäävat otsa kaunistab värviline riba- pildil mitte väga hästi nähtav.Padjapüürid said tehtud ülejäänud kangast- üks pool värviline, teine valge.
Valge kangas- uued (tekikoti pealmisele osale ja padjapüüridele) ja kasutatud (alumisele, vähemnähtavale poolele) voodilinad, mis seisid kasutuna. Saadud ema käest, tema omakorda sai need minu lellelt "päranduseks". Neid linu on veelEi midagi erilist ega peenutsevat, kuid täiesti "värske" pesu sai. Natuke naljakas oli küll teise inimese voodipesu pildistada, kuid õnneks on ta minu veidrustega harjunud.

Komplekt on väike soolaleivakingitus või nii

Seesama sugulane vajas ka selle ürituse tarbeks kirstulaadset kastikest, nn. viimse reliikvia kirstukest, milles üle anda ürituse peaauhind. Üritus oli Sügiskõnd Viimse Reliikvia radadel, kes ei näe.

Kuna aega ja ideid polnud eriti, hakkasime üht kingakarpi täiustama ja kirstumaks muutma. Lõpptulemus sai selline.

Eest. See lips hoidis kirstu suletuna.Tagant. Need lipsud hoidsid kaane paigal, kui kaas oli avatud.Seest. Pilt tehtud vahetult peale liimimise lõpetamist, nii et mõni koht veel märg.Kirstu üleandmisest ma pilti teha ei saanud, kuna magasin õige hetke maha. Kuid kirstuga jäädi rahule.

Sellel üritusel võis kohata veel selliseid tegelasi.

Käisin ka ise ja kõndisin 6 km. raja. Oli väsitav, kuid kosutav päev.
sillulullu postitas @ 09:23 - Link - kommentaarid