sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuni 2012


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299079

14 Juuni 2012
Mais õmblesin sellise komplekti. Kuna see tekitas palju rõõmsat elevust, otsustasin ühe taolise veel teha. Komplekt läks kingituseks ühele väga toredale Rootsi prouale. Kaunistuseks kasutasin puuvillast pitsi, mis minu arvates sobis oivaliselt. Küll on hea, et ma aeg- ajalt ostan asju lihtsalt igaks juhuks, ehk läheb tarvis.
Tulbimotiiv siit.

Töö käigus mõned ideed (nagu minu puhul ikka) muutusid ja lõpptulemus sai selline.Seekord komplekt üleni linane.(Eelmisel komplektil lehed puuvillasest kangast, kuna mul polnud rohelist linast kusagilt võtta). Vahepeal aga õnnestus saada ka tumeroheline linane kangas lõpuks. Ja ka heleheleroheline, see on tulbirombidele taustaks õmmeldud. Peopesast pilti ei saanud, kuid seegi kord tegin selle kanepiriidest (paks kangas). Peopesa läbi tepitud.

Kuna aega kingituse üleandmiseni nappis, õmblesin ühe kinda ja ühe pajalapi (sai kiiremini valmis). Koti tegumoe valisin ka lihtsama. Kuigi tarvikutekott meeldib mulle rohkem ja seda on mugavam käsitleda ka. Lihtsalt teadsin, et muidu ma poleks kotti valmis jõudnud. Kõik need lõputud kandid ja...

Pajalapp- ja kinnas eraldi. Need osalevad kaKott eraldi. Kotile tegin igaks juhuks riputamise tarvis sanga, mis oleks küll võinud pisut kõrgemale õmmeldud olla.Koti mõõdud said tehtud täpselt sisu järgi. Siin asjad kotis.Kott mõeldud kinkepakendi eest. Koti vooder kreemikas, pajakindal sisuks heleroheline puuvillane kangas.

Hihii, tegin jupp aega hiljem avastuse, et oma viimase aja suurt lemmikut- ripatsit ei saanudki kotile külge. Nii kiireks läks kingituse kaasapakkimisega


Nii palju tellitud asju vaja valmis teha, et "oma töödega" polegi mahti tegeleda Plaanis on veel palju, kuid aeg kaob ludinal käest.

sillulullu postitas @ 08:17 - Link - kommentaarid (9)