sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Mai 2012


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299081

24 Mai 2012
Kotid, kotid...
Nädalavahetusel õmblesin poeskäimiseks uue suure koti. Sain kingituseks hunniku kangajuppe, mööblikangajuppe. Sättisin neid nii- ja naapidi ja õmblesin valmis sellise koti. Beežidest-pruunidest ja hallikatest kangastest. Kott 50x50, sees kolme taskuga vooder. Seekord taskutel ka krõpsupael,et taskute sisu laiali ei vajuks.

Ühelt poolt.


Teine pool selline.


Vooder sai sellisest riidest, ma arvan, et see pärit nõukaajast


Üleval, sangade juures oleks võinud veel üks kangariba olla. Järgmine kord olen targem. Hästi mõnus mahukas kott.Sirtsuki õpetuse järgi valmis suveks suur, mahukas kott. Tegelikult ostsin algul musta kanga ja tegin originaalõpetuses antud mõõtude järgi, kuid tuli minu jaoks liiga väike ja suveks liiga sünge.

Pealiskangas 100% linane. Läksin poodi koti tarvis linast kangast ostma ja algul võtsingi riiulist linase halli kanga, kuid peale pikka kaalumist ja sobitamist leidsin hoopiski riiulist sellise lillelise kanga ja kangaga sobiva fuksiaroosa puuvillase kanga. Mõtlesin,et nöörkandid teengi sellest. Ja hiljem vaatasin,et nii ilus kangas ikka, teen voodri ka sellest.Ei saanud ma ka käekoti puhul üle ripatsitest. Mummud vana patsikummi küljest. Sobivad ju hästi! Keedrid fuksiaroosad.
Vooder koos sissetöödeldud taskuga.


Mahuka taskuga.


Koti küljele õmblesin ka paela, millel otsas karabiinhaak. See mõeldud võtmete hõlpsamaks kotist ülesleidmiseks. Väga mugav.Sobib ka hästi minu lemmiksalliga.Tegelikult kasutasin keedrite õmblemisel tööl asuvat spetsiaalset keedri(tallaga) masinat. Katsetasin kodumasinaga ka, kuid ei liikunud kogu see õmmeldav asjandus sugugi masina all edasi.Ise olen kotiga rahul, ainukeseks puuduseks pean taskute vähesust, kuid selle vastu aitab kotiorganiseerija õmblemine. See ammu plaanis.

Sangade sisse panin tugevduseks ühe vana koti sangade seest sellise plasttoru moodi asjandused. Sangad sobisid just sellisel moel ja sellisesse kohta õmmelduna.

Koti õmblesin just nii suure, kui kangas välja andis. Voodrikangas sai ka praktiliselt otsa. Väikeseid jupikesi veel jäi. Loodan,et Sirtsuk ei pahanda, et ma tema kotti nii kardinaalselt muutsin. Originaalõpetuse järgi koti teen ka millalgi valmis. Aitäh hea õpetuse eest! Polnudki nii keeruline, kui alguses tundus
sillulullu postitas @ 19:35 - Link - kommentaarid (14)