sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2012


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299079

02 Aprill 2012
Igav postitus.
Jälle pajakindad.
Esimesed.Käeselg kirju puuvillane, peopesa kasutatud teksapüksid. Kant teksariidest- järgmine kord enam ei paneks, liiga paks siiski kantimiseks. Voodriks oranž sitsiriie.Teised kaks paari seismajäänud oranžide mummudega punasest kangast, peopesas kasutasin puuvillast lemmik jõululaualina, millesse abikaasa tekitas suure kolmnurkse augu. Parandadal polnud mõtet, kasutasin muul otstarbel.Peopesariie.Vooder.Ühe paari puhul kantisin masinaga nii seest kui väljast , teise puhul kantisin masinaga väljastpoolt ja käsitsi salapistega seestpoolt. Jääb ikka palju ilusam. Pean vist selle kantimisviisi juurde tagasi pöörduma.Kõik paarid veel koos.Üks oranž paar juba kingitud.

See paar läheb ka kingituseks.Miks ma neid pajakindaid teen? Esiteks on neid mõnus lihtne teha. Peale tööd ei jaksa midagi suuremat ette võtta. Nüüd aga olen kaval- teen "pakid" kodus õhtul valmis, võtan töö juurde kaasa ja pausi ajal saan kasutada tööstuslikku masinat- õmbleb lihtsalt, ilma vaevata paksu materjali. Kodus lõikan välja ja kandin.
Teiseks- hea võimalus kasutada kõik seismajäänud kangad ära. No vähemalt osakenegi.
Ja neid on ka hea kinkida. Neid, kellele kinkida, veel jagub. Kuigi töö juures juba küsiti, et kas mul on pood ja ma teen neid müügiks? Ei ole ja ei tee. Kingituseks, ikka kingituseks.

Ma ei tea, kuidas need pildid nii kohutavalt kriiskavate värvidega on. Pildistades tundusid päris normaalsed, nüüd silmal lausa valus vaadata.
sillulullu postitas @ 19:32 - Link - kommentaarid (7)