sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Veebruar 2012


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299079

12 Veebruar 2012
Tegin valmis vilditud sussid, millede tegemist sai õpitud ja alustatud juba üle-eelmisel suvel Snowdropi juhendamisel. Seisid, kuna lõpetamata oli vaid üks tikand.
Lõpetama ajendas asjaolu, et ämmal korteris hirmus külm (vaid 12- 16, 17 kraadi, vaatamata sellele et neil köetakse ja küttearved pole ka just väikesed). Külla minnes ei võta ma kunagi jopet seljast ega saapaid jalast. Mul hakkas temast kahju ja kinkisin sussid talle. Said küll veidi suured, kuid siis mahuvadki sokid lahedalt alla.

Esialgne plaan oli kogu nina tihedalt täis tikkida, kuid lõpuks tundus niigi ilus.Hiljem tikkisin siiski ääred ka üle, tundus kuidagi konkreetsem ja ilusam.

Materjal- kodulambavill, ise kraasitud (trummelkraasiga, käsitsi). Talla all tugevduseks mistra. Nahktallaks sai küll veidi liiga pehme nahk, õiget polnud kusagilt saada. Loodame, et selle talve ikka peavad vastu.

Jalaava olen liiga suure lõiganud, sain sellest aru, kui teiste susse vaatasin. Kui kunagi peaksin end käsile võtma ja uued sussid viltima, siis tean, mida parandada ja millele tähelepanu pöörata. Sooja annavad nad sellegipoolest mõnusalt.
sillulullu postitas @ 09:14 - Link - kommentaarid (11)