Proovisin täna siidipaberist tähekest voltida
selle õpetuse järgi.
Siidipaberit müüdi üllatuslikult Selveris. Lõikasin tükid suurusega 2"x4,5" (u. 11,5x5 cm).
Kokkleepimisel tuleb olla ülihoolikas. Mina polnud, sellepärast osad tükid pole ka väga täpselt üksteise kõrvale sattunud. Parandamiseks lahti ka enam võtta ei õnnestunud. Diameeter tuli 23 cm.
Leidis koha köögiaknal- kuigi ma tean, et niiskuse mõjul muutub see hiljem laiguliseks. Siis saabki uue teha



Ma ei tea, kuidas teil, kuid mul on köögis veel täielik jõulumeeleolu


Väike tekstilisa: Pabereid on pakendis 5 tk, kõik eri värvi, mul olid punane, roosa, kollane, heleroheline, helesinine. Teine pakend oli tumedamate värvidega, toda ma veel ei ostnud. Suurused neil 50x70 cm- paras suurus, ühest lehest saab mitu tähte. Maksumus üle euro, kuid alla kahe, ma täpselt ei mäleta, kuid jäi vahemikku 1.20-1.50. Nii et normaalne hind. Valmistatud Saksamaal!
Mina olen ka aastaid tagasi erinevaid voltinud, Maaja Kalle õpetatuna. Tema oli kunagi Põlva J. Käisi nimelise Waldorfkooli käsitööõpetaja ja juhataja. Väga andekas ja tore naine!