sillulullu pisitegemised
sillulullu pisitegemised
Viimasel ajal naudin üha enam õmblemist.
.: Minust :.
Vanus: aasta-aastalt ikka vanem
Elukoht: Põlva
Tähemärk: tiigriaasta veevalaja

.: Meeldib :.
Üle kõige meeldib olla koos perega ja meeldib, kui mu kallis mees töölt koju tuleb. Armastan geisha šokolaadi, piparmündišokolaadi, aroomilampe, punaseid roose, maikellukesi, metskannikesi ja jasmiine.
Jumaldan roosat ja punast värvi, eriti veini- ja bordoopunast ja läbi aegade meeldivad küünlad,küünlad, küünlad.
Inglid minu lemmikud.

.: Ei meeldi :.
Ei meeldi, kui on vähe aega.

.: Lemmikblogid :..: Lingid :.


.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Juuli 2015
Juuni 2015
Mai 2015
Aprill 2015
Mai 2014
Aprill 2014
Märts 2014
Veebruar 2014
Detsember 2013
Juuni 2013
Mai 2013
Aprill 2013
Märts 2013
Veebruar 2013
Jaanuar 2013
Detsember 2012
November 2012
Oktoober 2012
September 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
August 2011
Juuli 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Detsember 2009
November 2009
September 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008


.: Hetkel :.

Loen:
viimasel ajal harva ja kui, siis ikka käsitööalaseid ajakirju-raamatuid

Filmid:
Monk
Mõrvad Midsomeris
Aiadetektiivid jne

Lemmikmuusika:
dagö
dido
jaan tätte
michael learns to rock
michael buble


.: Külastajaid :.

299841

22 Juuni 2008
Sain teatepulga nii Sapsilt kui ka Silpsolpsult. Püüan siis vastata, kuigi lootsin, et saan postituse teha koos pildiga ühest tehtud käsitööst. Kuid üks aparaat vanema tütre käes ja teisel ekraan katki. Pilti tegin selle katkisega küll, kuid ise ei näe, kas ja kuidas üldse miskit pildi peale sai ja pealegi-selle aparaadiga oskab pilte arvutisse tõmmata vaid mees,(ei näe ma ju ekraani pealt juhendeid lugeda, kuna seal üks suurlaialiläinud lärakas ainult) keda pole hetkel kodus ja arvatavasti enne nädalat ei tule ka (nuuks, ta juba mitu nädalat Rootsis, ootan teda pikisilmi koju).
Ilm on ka nii vastikult vihmane juba nädalapäevad. Ja kõik need asjad kokku tekitavad tuju hoopis voodisse pugeda ja tekk üle pea tõmmata. Ühesõnaga- kui ei peaks, ei teeks üldse midagi.

Aga aitab halast, vastan küsimutele.

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Kasvatasin kodus oma lapsi- toona 3,5 ja 1-aastast. Olin kodune. Arvatavasti tegin ka mingil määral käsitööd. Mõni kootud sokipaar, kindake või mänguasi lapsele. Kudusin ka paar laudlina.

2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Pesu kappi panna (pesta viitsin, kuivama veel kuidagi panna viitsin aga vot kappipanekuga igavene jama. No triikida ma üldse ei viitsi.)
Tube koristada, eelkõige tolmuimejaga üle tõmmata.
Ema pontsole lõpuks ometi narmad panna.
Elutoa vaip ära pesta (kuid pole kohta, kus nii suurt asja pesta)
Koeraga õues käia

3. Lemmiksnäkid?
Geisha shokolaad, pistaatsia pähklid, tomat küüslaugusoolaga, maasikad

4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Enamike blogisid lugedes jäi mulle arusaam, et nende ettekujutuses tähendab miljonär isikut, kes omab ühte miljonit. Minu ettekujutuses on miljonär isik, kes omab palju-paljusid miljoneid. Ega miljonär ole ju ühe-miljoni-när. Lähtuvalt minu arusaamast ostaksin ennekõike maja (soovitavalt maale ja mehe unistuste kohaselt ka järve või vähemasti jõegi äärde), kus saaks koos perega mõnusalt elada. Remondiks korralikult ära ja teise auto võiks ka veel osta, siis saab vabalt liikuda, kui mees autoga omi asju ajamas.
No reisida võiks ka, kuigi ma pole selline reisihull, kellel elu jääb seisma, kui kusagile sõita ei saa. Aga võib-olla pole ma seda pisikut veel saanud.
Käsitöö jaoks saaks ka siis materjal osta, ilma et peaks arvutama või kalkuleerima.
Eks see miljonäri-unistus suht enesekeskne sai.

5. Kohad, kus oled elanud?
Kuni 7-nda eluaastani Otepääl. Kõik suved ja vaheajad, niipalju kui mäletan, Himmastes vanaema juures- ta oli parim! (niikaua, kui teda mulle anti. Kahjuks ainult minu 11-nda eluaastani). Ülejäänud aja Põvas.

Nii kiirelt ei suuda tuvastada, keda pole veel mängu kaasatud. Kui leian, kirjutan siia.
sillulullu postitas @ 10:43 - Link - kommentaarid (1)

16 Juuni 2008
Kõigepealt pean südamest tänama abi eest Sapsit. Ta on mind ennegi nõu ja jõuga (hm, nali) abistanud ja ikka mu lõputud rumalad küsimused välja kannatanud. Aitäh sulle!

Tuttava lapsele heegeldasin vahepeal veel samalaadse kübara, nagu sai ka mu oma piigale tehtud.


pisikestest taimedest on vahepeal juba tunduvalt suuremad kasvanud.

sillulullu postitas @ 14:23 - Link - kommentaarid (5)

14 Juuni 2008
Mütsid meeldivad kõigile!
Pojale tegin ühe. Pildil on väike õeke temas süles magama jäänud. Üldse on meil venna väga hea lapse magamapanija. Venna võtab lapse oma kaissu ja natukese aja pärast on ka kõige suurem jonnipurikas õndsasse unne suikunud.


Pisipiigale oli suur soov teha kübar. Siiamaani ei leidunud minu jaoks piisavalt ilusa kübara õpetust. Kuni ma kohtasin Mimmi blogis täpselt sobivat. Aitäh, Mimm. Mina tegin veidi omamoodi. Õpetuses oli soovitus teha 8 siiluga kübarapõhi, mul kippus aga 8-ga koonusesse kiskuma, tegin 10 siiluga. Ja mütsi alläär jäi soovitatud 18 sambaga liiga krousiline. Harutasi üles ja tegin 10 sambaga. Jäi minu arvates ilusam.Kübara külge heegeldasin lille. Esialgu oli plaanis heegeldada liblikas. Paari varianti sai ka proovitud, kuid ükski ei meeldinud mulle. Jäid kuidagi suured latakad . Harutasin üles.

Siin lill veidi lähemalt.Keskele õmmeldud punased plastpärlid, et oleks "südamlikum".

Väikest ülikiirelt liikuvat last on väga raske pildile püüda. Enne, kui aparaat on jõudnud "mõtelda", on laps kaadrist väljas.

Tuttavatelt on tulnud veel paar kübaratellimust. See on ju tore, kui mõnele meeldib minu tehtud asi sedavõrd, et ka omale taolist soovib.
sillulullu postitas @ 19:14 - Link - kommentaarid (9)

09 Juuni 2008
Nonii, asume siis kolmandale katsele!
Eile hilisõhtul oli esimene katse postitust tehe. Peale pikka kirjutamist ronis pisipiiga sülle, lõi korra jalaga vastu klaviatuuri ja kadunud ta oligi! Ei, mitte laps, vaid postitus. Ohkasin ja lõpetasin.
Hommikul üritasin uuesti. Enne postitamist üritasin veel teksti oma jaoks copida, sest on juhtunud, et kui kaua kirjutada, paneb tekst plehku (ma ei tea, võib-olla see ainult minu viga) ja tagajärjeks oli see, et ma jälle kustutasin oma teksti ära. Ei ole võimalik!
Niisiis kolmas kord.
Vahepeal on ikka üht-teist tehtud, kuid pildistada ei saa neid asju teps mitte, sest enne viiakse need minema.
Pildile õnnestus püüda pisipiiga tita, kes on tema vaieldamatuks lemmikuks kujunenud. Tita ise pärit kaltsukast, kust ma ta eelmisel aastal ostsin, sest tundus selline nunnu. Aga riided olid tal sellisest imelikust nailoni moodi materjalist. Igatahes mina sellist materjali puutuda ei taha, kuidagi vastik tundub. Uued riided tehtud puuvillasest trikotaazist, mis eelmises elus oli titemamma tudukombe. Kleit ja pika lokkiva säärega püksid selle all. Ei saa ju laps ometi palju pepuga olla.Lõige ei kukkunud just kõige paremini välja, kuid laps on vähemalt viisakalt riides ja emme ei pea häbenema.
Tegelikult oli see esimene katsetus (minu jaoks suht) uue masinaga trikotaazi õmmelda. Ei saa ju kohe midagi suurt ette võtta, kui pole teada, kas üldse osutub võimalikuks.paistmas veidi püksisäärtMehele heegeldasin murumütsi, sest minu ettekujutuses sobib see talle hästi ja ta näeb sellega vinge välja. Muidugi ämm, kui seda nägi, küsis, et kust sa sellise tolamütsi said? Aga no kui meile meeldib, siis pole ju muul tähtsust, onju!Üritan siin vaikselt oma poolikud asjad ka ära lõpetada. Aga aeg, va kurinahk, kaob kiirelt käest. Ja ehk õnnestub ka mõni neist valminud ja plehkupannud asjadest pildi peale saada.


sillulullu postitas @ 10:30 - Link - kommentaarid (2)