MANNU asjatab


MANNU asjatab
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Kes olen, kust olen ja mida teen

Vanus: noor
Asun: jõgeva mk
Tähtkuju: lõvi

teen kõike, mis pähe tuleb ;)

Mis mulle meeldib ja mis ei meeldi

Meeldib
lapsed, käsitöö, lilled, jalutamine-
no tegelt on neid asju palju mis meeldib
Ei meeldi
negatiivsed inimesed,
tuul, torm,
väsimus ja paha tuju;)

Arhiiv

Viimased postitused
Jaanuar 2007


Lingid


Free Blog Content......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
30 Jaanuar 2007
VILLANE PÄEV


Täna võtsin ette lõnga värvimise. Aga enne värvimist tuli teha veidike eeltööd. Selleks sõitsin maale memme juurde, kellel on igast huvitavaid ja kasulike riistapuid selle tarvis. Alustasime kerilauast:Peale lõnga kerimist, ronisime memme maja lakka , kus on KÄÄRPUUD. Ajasime lõnga sinna peale ja ringi pikkuseks sai umbes 5 meetrit.
Kodus hakkasin värvima. Kasutasin villa värve, mis üks isetegija lahkelt saatis, sest meie kandis neid pole.Paki hinnaks oli vist 11 krooni, võin ka eksida.
Ja memm avastas et temal vanast ajast veel hunnik igasuguseid värve alles. Kasutasin nelja 2l purki. Pakil on küll kirjas et tuleb värvida emailitud potis, aga ma olen näinud et välismaa blogides värvivad just purkides, et saavutada selline triibu lõng. Tegelt huvitab nüüd ennastki et miks siis just email nõu? Äkki mõni vanem tegija oskab seletada. Lisaks pulbrile lisasin keedusoola ja äädikat. Värv jäi nii ilusti peale. Kuigi jah, tulemus polnud päris see mis paki värvi nimetuses kirjas. Värvid jäid tumedamad!. Äkki panin värvi liialt palju, vat ei teagi. Poti põhja panin nii igaks juhuks ühe vanema käteräti, et kuumus purke katki ei lööks. Kuna see lõnga ring oli nii pikk, siis tegin värvipurkidele kaks ringi peale ja et need vahed mis värvist välja jäid valged ei jääks, siis neid kastsin järjest ka purki. Keetsin nii umbes tunnikese ja siis jätsin seisma. Tegelt on öeldud et vedelik ja lõng peab ära jahtuma, aga ma kannatamatu võtsin veidike varem välja, sest lõng kippus liiga tumedaks minema. Pärast värvimist tuleb lõnga nii kaua loputada, kui enam värvi ei tule:Tulemus sai selline:No ja ega siis saanud enam pidama ju , värvisin veel:Kui see kerimine homme ka veel toimiks, siis võib öelda et oli üks õnnestunud tegemine Ja see kindel, et homne päev tuleb sportlik . Lõng toolide ümber ja 5meetrine ring, poeg lubas aega võtta .

Mida on ühele isetegijale õnneks vaja
Andke talle värvipakid ja lõng kätte
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Projektid milles osalenMinu blogi nupp


Külastused minu blogis

3687247 Külastust...


free counters