MANNU asjatab


MANNU asjatab
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Kes olen, kust olen ja mida teen

Vanus: noor
Asun: jõgeva mk
Tähtkuju: lõvi

teen kõike, mis pähe tuleb ;)

Mis mulle meeldib ja mis ei meeldi

Meeldib
lapsed, käsitöö, lilled, jalutamine-
no tegelt on neid asju palju mis meeldib
Ei meeldi
negatiivsed inimesed,
tuul, torm,
väsimus ja paha tuju;)

Arhiiv

Viimased postitused
August 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
Oktoober 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
August 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006
November 2006
Oktoober 2006
September 2006
August 2006
Juuli 2006
Juuni 2006
Mai 2006
Aprill 2006
Märts 2006
Veebruar 2006
Jaanuar 2006


Lingid


Free Blog Content......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
26 Veebruar 2007
KADUNUD


Täna hakkasin oma blogi otsima ja ei leidnudki, see asetses kuskil kolmandal lehel, uskumatu! Aga sel on ka põhjus, minu käsitöösoon on kadunud. Mitte midagi ei taha enam teha, ideid pole. Ühesõnaga kehvad lood
Juba mitu nädalat pusisin salli teha, ei istu kohe see kudumine. Iga rea lõpus mõtlesin, et harutan parem ülesse ja nii võiduka lõpuni.
Lõnga saatis mulle minu SALASÕBER. Ta teadis vist täpselt, et mu mantel seisab just puuduva salli pärast. Ja salli lõngast jäi veel veidike üle, sellest sai mütsiserv.
Emme komlektiga poosetab Romet, sest emme on nõnna häbelik ja ennast raske pildistada:


20 Veebruar 2007
MÄRGVILTIMINE ON VAHVA

Minul jäi laps haigeks ja nüüd olen jälle kodune, ainuke hea asi on selle juures see, et käsitööga saab tegeleda.
Tegelesin siis täna järjekordselt viltimisega, vahva ju seebivees mulistada, siiani on elamises majapidamisseebi lõhn üleval
Kui KARVAKERA näitas oma lilleseadet, siis minul kukkus see asi nii välja:


Tegelikult tegin kaks kimpu, aga see teine tuli nii imelik, et ei julge näidatagi. No mis seal ikka, algajatel ikka juhtub

18 Veebruar 2007
ISETEGIJAD

Hommik algas sellega, et ma oli nii kahe vahel, et kas minna Tabiverre või mitte. Oehh nina vesine ja pea uimane. Aga kuna ma olin lubanud kaasa võtta kaasreisijad, siis jäi see jaaa sõna peale . Ja ma ei kahetse, tühja see nohu ja uimane pea , päev oli lahe ja kordaläinud! Imestama paneb muidugi see , et meid Jõgeva maakonnas nii palju on. Mäletan et aasta tagasi olin õnnetu, et isetegijas Jõgeva rahvast nii vähe on ja pidasin end ainukeseks lõngahulluks ja blogitajaks.
Tänasel ürituse oli meid 13, koos ühe neiuga. Meie õpetajaks oli Luiselotte, kes jagas lahkesti juhiseid . Igaüks valis siis välja mida teha tahab. Mina läksin lihtsamat vastupanu teed. Valisin kindad. Nii ma siis jooksin , viltisin ja pildistasin, et te kõik ikka osa saaksite meie toredast ÜRITUSEST. Juba oli kuulda sosinaid järgmisest kokkusaamisest ja käis arutlus teema üle. Ootan seda juba väga!
Aga minu kindad:Esimene mulje oli, et eht pajakindad, aga kui mummud ja pärlid peale said, kadus sõnalt pada eest ära. Aga täitsa tore oleks ju uhkelt ka köögis potti tõsta nendega.
Ise olen rahul
Ja minu värvitud lõngast said sokid. Ise neid teha ei viitsinud , soki kudumine tundub mulle igav ja sellepärast sujuvalt lükkasin lõngad ema juurde.


17 Veebruar 2007
PAKK SÕBRALT

Reedel jätkus minu sõbrapäev, sain veel ühe paki , sedakorda siis Piiksupirxult. Suured tänud!Täna käisin memme juures ja tal oli jälle valmis kootud kaks vaipa:Ma ootan juba homset päeva , saame Jõgevamaa isetegijatega kokku Tabiveres. Tõotab tulla igati vahva ja tegus päev.

15 Veebruar 2007
ÜKS TELLITUD KOTIKEPildi kvaliteet pole küll kiita .
Miks on alati nii, et kui miskit tellitakse, siis mõte ei lenda ja oma tööga pole kunagi rahul. Kas on see liigne enesekriitika , või kartus, et tellijale ei meeldi. Või olen täna üldse imelikus tujus ja virisen palju . Vist see viimane
Koti sees pildil lihtsalt kangas, no oli vaja ju ruttu näidata teistele ka. Katsun end nädalavahetusel kokku võtta ja kolmele kotile voodrid ja lukud organiseerida

Ja kingitus minu sõbrale sai selline:


14 Veebruar 2007
SÕPRUSE RETSEPT

Näpuotsaga sädemeid
supilusikatäis tervet mõistust
paar tilka loogikat
supilusikatäis intuitsiooni
näpuotsaga stiili
suplusikatäis kirge

Sega korralikult, lisa potentsiaali nelgitera
sega juurde paar tilka kurbust ja karikas rõõmu
lisa ämber armastust ja sega korralikult mitu aastat
hoia eemal ahjust ja ära küpseta
sega kahe ilusa, hooliva ja sooja hingega
serveeri, kui valmis, meelepäraste vürtsidega!

VAHVAT SÕBRAPÄEVA TEILE KÕIGELE KALLID SÕBRAD


Täna jooksin töö juurest posti, sest teadsin et seal ootab mind üks salajane kingitus , vat selline:Aga kätte ulatati lausa kolm pakki

Suur, suur aitähh kingituste eest Teile!
Küll on tore, kui su ümber on sõbrad ja siit, isetegijast, olen ma saanud väga palju sõpru juurde. Te olete kõik vahvad!

12 Veebruar 2007
NÄDALAVAHETUSE TEGEMISED


Ja nüüd jooksuga kooli !

09 Veebruar 2007
JUST KUI SOOVISAADE


Kellele meist ei meeldiks midagi soovida või omada.
Mina sain märkuse lastelt, et emme miks sa koguaeg kotte teed, tee meile ka midagi Häbi, häbi! Panin oma pooliku koti kohe kõrvale ja uurisin, et mida nad siis tahavad. Suurem tahtis JUSSI ainult mitte sinist. Jänesed pole ju sinised!Ja väiksem poiss tahtis saada mõmmit. Ta meil karudefänn. Kui karu valmis sai, siis kästi traksipüksid jalga teha ja kollased. Mõmmik tuli selline veidike kipakas ja imelik, aga no laps rahul, see peamine.
Siin siis sõbrad koos:Lapsed RÕÕMSAD ja emme omadega rahul, nüüd võin kotte edasi teha, järgmise soovisaateni !


07 Veebruar 2007
BALLETISUSSID

Minu kallis sõbranna, koolipäevilt, palus et teeksin talle sussid ja tema nägemus sussidest oli, et oleksid roosad ja armsad:Ja mulle hakkasid need nii meeldima et tegin omale ka, ainult et kudusin. Abikaasa küsis et kas me hakkame nüüd balletikoolis käima , vat see oleks hea pilt küllKasutasin eldorado lõnga ja vardaid nr 6 (vist). Tegin kahele vardale kokku 20 silma (10 ühele ja 10 teisele). Kudusin edasi-tagasi (minu jala järgi umbes 16 cm). Siis loo kolmandale vardale juurde 5 silma ja ühenda kudumine ringiks. Koo nii kaua kui vaja, vastavalt oma jalale ja lõpeta töö nii nagu sokki lõpetatakse. Pärast seda koo või heegelda kand kokku.
Sussi rihma tegemiseks korjasin 6 silma ja kudusin selle 2pahempidi, 2parempidi ja 2 pahempidi edasi-tagasi 1cm enne lõppu tegin nööpaugu (nagu käpikute pöidlaugu) ja kudusin veel 1cm ja lõpetasin töö. Siis heegeldasin sussi suu üle. Ajasin nööri sisse, et saaks sussisuu suurust muuta ja õmblesin nööbi.
Vat ei ole ma kõige suurem seletaja, aga ehk oli veidike abiks

06 Veebruar 2007
EI MIDAGI MUUD, KUI JÄLLE KOTT


Et kui nüüd kõik algusest ausalt ära rääkida, siis sai asi alguse KARNAAKSUST. Tahtsin talle teha sõbrapäevaks kingituse ja no mida ma ikka teha oskan, ikka kott. Esimese raksuga tuli kohe silme ette tema ilus mantel ja arvasin et sinna sobiks juurde must-valge kott :Selline ta sai. Kudusin, juba see on suur saavutus . Üldiselt mulle ei meeldi kududa. Katsetasin siis kitseheiet, mis ei vanunud üldse hästi.Sellepärast ka sangad sellised imelikud, ei vanunud üksteise külge . Väga meeldib mulle selle koti KUJU ja muster. Sees on VOODER lukuga.
Ikkagi alustasin uue kotiga ja poes juhtus kätte Eldorado lõng, türkiis, just selline mis Karnaaksule meeldib ja sobib. Tundub et tegin õige valiku ja kingituse saaja jäi rahule !


04 Veebruar 2007
SOKID

Lõngast mis ise VÄRVISIN said sellised SOKID abikaasale. Esimese värvitud lõnga kohta pole viga, kuigi väike aps on . Üks sinine osa tuli veidike pikem kui teised värvid ja sellepärast ka sokkides laiem triibuosa. Eks ma toppisin selle lõnga viimase otsa kõik sinisesse värvipurki. Aga eks ma katsu vigadest õppida :Hea lihtne, ei mingit triibutamist, need tulevad lihtsalt ise

01 Veebruar 2007
KOTT- JÄLLE

Lõng ostetud Abakhanist ja kasutasin nr 4 heegelnõela. Muster heegeldamispiiblist. Sangad 28.- tükk Jõgeva käsitööpoest.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Projektid milles osalenMinu blogi nupp


Külastused minu blogis

3883137 Külastust...


free counters