MANNU asjatab


MANNU asjatab
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Kes olen, kust olen ja mida teen

Vanus: noor
Asun: jõgeva mk
Tähtkuju: lõvi

teen kõike, mis pähe tuleb ;)

Mis mulle meeldib ja mis ei meeldi

Meeldib
lapsed, käsitöö, lilled, jalutamine-
no tegelt on neid asju palju mis meeldib
Ei meeldi
negatiivsed inimesed,
tuul, torm,
väsimus ja paha tuju;)

Arhiiv

Viimased postitused
August 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
Oktoober 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
August 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006
November 2006
Oktoober 2006
September 2006
August 2006
Juuli 2006
Juuni 2006
Mai 2006
Aprill 2006
Märts 2006
Veebruar 2006
Jaanuar 2006


Lingid


Free Blog Content......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
29 Detsember 2006
TÄHTIS PÄEV


Vat see aasta mina enam käsitööd ei tee, lihtsalt ei jõua enam. Ja põhjus ka täitsa olemas. Pidu-pidu-pidu!!! Teised näitavad kõik , mis nad jõuludeks said, aga minu elu kõige suurem, nii öelda veidike hilinenud kingitus jõuludeks oli täna, viis aastat tagasi. Üks "pisike" 4.60 kaaluv poiss . Siin ta on, minu blogi meesmodell :TOREDAT AASTAVAHETUST TEILE KÕIGILE JA ET UUS TULEKS VEEL PAREM JA VEELGI LENNUKAMATE IDEEDEGA!

27 Detsember 2006
Sain eile pildi sellest PONTSOST ,omaniku seljas:Ja KINGITUSEKS saadud lõngast said täna vamis KINDAD :
25 Detsember 2006
KULDNE SÄRA


Tädi palus teha kleidi peale miski salli , et kataks külmal talvepäeval veidikenegi paljad õlad ära. Ja sooviks oli, et asjake oleks pidulik. Miskit ma valmis sain, aga seda ei tahagi täna näidata, ehk siis kui ta ise kunagi pildid teeb. Näidata tahaks aga kotti, mis sinna juurde hästi sobib, ainult ei tea kas peaks pärleid ka kuskile veel tikkima ??? :Ja kekutada tahaks veel kingitusega, mis ma memmelt sain LAUDLINA JA KAKS DIIVANIPATJA (ups, laps lipsas pildile ). Muster linikule tikitud:


21 Detsember 2006
SUSSID

Mul oli üleeile sussipäev:Meie homne kirikusse minek jääbki ära, nüüd jäi väiksem poiss haigeks . Aga no lasteaia jõulupeol saime täna ikka käidud, eputamas oma uue vestiga:KAUNIST JÕULUAEGA TEILE KALLID ISETEGIJAD!


20 Detsember 2006
ÜLLATUS NR2

...Saabus täna ukse taha, mille saatis TRIKA.
Kunagi mainisin et ei oska kuskil vardaid hoida ja Trika pani selle kohe kõrva taha. Tegelikult ma ei oskagi sõnadesse seda panna, vaadake ise:KOTT

KOTT TAGANT

LILLEKE SUUREMALT

Lastele olid ka üllatusmunad ja autod, aga need näpsati kohe ära

SUUR TÄNU TRIKA!

PÄKAPAKK

PÄKAPIKK ON VÄIKE MEES,
KÕNNIB TASA LUME SEES,
HABE KOHEV, HABE LAI,
TAHAKS TEHA TALLE PAI!!!!Ma sain täna paki, õigemini 3 pakki . Jooksin hommikul posti halensi paki järele ja üllatuseks oli mul seal veel üks pakk- päkapikult!
Halensi paki unustasin koridori ukse juurde, see ei tundunud sugugi nii huvitav.
Istusin kaminatuppa maha ja hakkasin avama: karbi sees oli PAKK. Paki sees olid PAKID. Ja pakkide sees veel PAKID. Nüüd olin valmis juba järgmisteks pakkideks, aga, siis tuli välja vot selline hunnik kingitusi:Pakis siis MÜTS, mis on nii lahedalt tehtud, väga EFEKTNE ja ilus. Mütsi saab kanda kahte pidi, vastavalt soovile :

Punane pool sobib hästi mu jopega ja heledam mu mantliga- super!
Kaasas veel kaks tokki lõnga, pael ja üks tuts lõnga ja pärlid. Kaks kaarti, ühes soovitused ja teises soovid! Ja muidugi šokolaad-nämma!
KALLIS MUHV 13!

SUUR SUUR AITÄHH, JA KAUNIST JÕULUAEGA !
KALLI-KALLI!

No ja kolmas pakk,see toodi ukse taha lausa, nii vinge, nii ilus , nii tore!
Ka ühelt toredalt ja kallilt isetegijalt, aga sellest siis kui teen pildid!!!!

19 Detsember 2006
KINGITUS

Uhhh , tänane päev on juba lootusrikkam, kõrge palaviku saime maha ja köhagi on lahtine juba.
Täna hommikul ärkasin lapse rõõmuhõike peale , et emme tead lumi on maas, lähme kelgutama . Vot nii räägib mu haige laps ja peale seda kummitab üks laulujupike: Lumi tuli maha ja külmaks läks maa, kaks väikest pardipoega nüüd välja ei saa . Lõunal panen lapsed tuttu ja lippan postkasti juurde äkki on mulle ka miskit päkapikud saatnud, ausõna olen olnud hea laps.
Reedel põrutame abikaasaga Raplasse kaunist JÕULUMUUSIKAT kuulama, midagi hingele!
Rapla ligidal elab minu teine vanaema, plaan on minna talle ka kaunist jõuluaega soovima. Tegin vanaemale kingituse:

Mulle on pruun värv täitsa meeldima hakanud!

18 Detsember 2006
VEST


Ma kadestan neid, kellel on tütred. Tüdrukuid nii lahe riietada, kasvõi iga kord erinev kleidike. Poistega natuke raskem. Pildialbumit vaadates ei saa tihti peale arugi, et no mis lasteaia pidu see oli, poistel kõikidel ühtemoodi riided seljas. Üritasin siis natuke originaalsem olla ja kudusin oma pojale vesti.
Lõng oli suht peenike ja töö venis jube kaua, alustasin ma seda vist juba oktoobris ja Harjukate kokkutulekulgi oli kaasas, nüüd võtsin lõpuks kätte ja lõpetasin ära.
Pilt on kehvakene (musta värvi ei oska ma pildistada ) ja poiss pole nõus vesti täna selga ajama, vaesekene on nii haige . Aga ehk neljapäevaks saame terveks ja saab lasteaia jõulupeole ikka mindud uue vestiga.
Pilt tehtud eelmine nädal, poiss terve kui purikas:14 Detsember 2006
PÄKAPIKUTAMINE JA PÄKAPIKUD

Täna käisime Viljandis teatris lapsega, vaatamas etendust END-SA-PESE. Vahva ja õpetlik lugu, soovitan soojalt. Peale etendust hakkasid tööle MASINAD, mis jagasid lastele kingitusi. Tuli torgata vaid etenduse pilet masinasse ja vajutada NUPPU ja masinast veeres välja kõrrejook.
Ma pole siiani aru saanud , et need jõulud nii lähedal on, aga täna tunnetasin seda, kui nägin neid päkapikke ringi sebimas

Ise olin ka päkapikk MIKI-le.
Ma ikka pikalt mõtlesin, et mida teha. Miki blogi uurides jäi silma , et ta on kasutanud palju mererohelist värvi. Siis leidsin poest ilusa lõnga ja otsustasin koti teha ja koti sisse poetasin lõnga ja heiet. Siis kui pakk ära oli saadetud, siis tekkis miski paanikahoog äkki ikka vale värv ja äkki ei kanna kotte jne jne appi!!!appi!!!
Aga tundub et kõik läks hästi ja Miki, kes on terve aasta hea laps olnud, sai päkapikult õige kingituse .
Tõdesin jälle, et kingitusi on vahva teha !


12 Detsember 2006
KIRI JÕULUVANALT

Just, just, ma sain kirja jõuluvanalt. Nimelt asi selles et jõulutaadil suur mure. Jõuludeni nii vähe aega ja kingituste kott oli kaduma läinud. Kaasas oli kollane kangas, eks jõuluvanagi tahab moodne olla
Õmblesin kotile jõulutaadi pildi:JÕULUVANA on kotile tehtud Tiimarist ostetud vildist ja tegemisel kasutasin omaloomingut.
Sellest vildist saab ka kingipakkidele teha KAUNISTUSED.
No ja kuuldavasti pidi lund sadama Tartus, hurraaaaa, küll see lumi Jõgevale ka jõuab!!!!
Jõuluvanale saadan homme koti ära, et päkapikud seda täitma saaks hakata ja kotti pistan kirja, meie laste jõulusoovidega

11 Detsember 2006
ALGAS PIDUSTUSTE AEG

Täna mõtlesin et kirjutaks blogisse kohe pikemalt. Kadestan neid kes kirjutada oskavad, nii ilusti ja nii tabavalt. Endal on vahest selline tunne et panen pildid ja kõik, ei ole mul kunagi miskit tarka öelda, nii ka täna :

Meil on detsembri kuu alati väga tegus ja kiire olnud. Iga nädalavahetus sünnipäev. Alustasime nüüd siis memme sünnaga.
Meie memme suureks kireks on vaiba kudumine siis saigi temale kingitud ka vastav raamat ja sinna juurde ka õlasall:


Kuna see kingikott tundus mulle nii igav, siis meisterdasin ise peale KAUNISTUSE
Memm oli kingitusega üli RAHUL , seda oli tema silmadestki kohe näha

Meie memme sünnipäev toob alati kokku kõik sugulased, siis sai näha ja kallistad oma tädi, temale läks kingituseks sall:Paar päeva tagasi valmis veel üks SALL. See kord siis endale, loodetavasti

Jõulukingitused said ka eile kõik ostetud lastele, vaja veel mõned pakkida. Ja tädi tellimus sai ka täidetud, piilume veidike jõuluvana KOTTI

07 Detsember 2006
ILUS LÕNG

Vat pole ma eriline mustrilugeja, aga täna sain järjekordselt aru, et ilus lõng ei vajagi seda. Tegin salli ühele kooli direktori prouale:Otsad KUDUSIN, siis veidike salomoni vahele ja siis HEEGELDASIN ühekordseid sambaid. Vaat kuidas jääb erinevate käsitöö tehnikatega mustrierinevus.

06 Detsember 2006
SALL / RÄTIK

Ei oskagi öelda kumb see õige nimetus nüüd onMustrit jagas lahkelt KRIUKS2 .Mõnus muster , hea ja lihtne teha, töö sujub kiiresti. Aga kahju et see lõng otsa sai, lahendasin selle nii et tegin teise lõngaga edasi. Vahe on sees, aga no mitte nii eriliselt märgatav, vist , ma arvan et mulle sobib ja kingituseks teen uue.
Kanda saab ju salli ka nii:Nüüd aga asun Susa LÕNGA kallale,mille võitsin jõulupeol

05 Detsember 2006
MANNU 9 AMETIT

Täna ja eile olin ma lasteaias "kunstnik" . Tõime lastega koos jõulud tuppa. Alguses joonistasid lapsed päkapikud ja siis asusin mina kritseldama. Kuusk tuli veidike kandiline, aga mis seal ikka, lastele meeldis väga ja kasvatajatele ka. Ütlesid et seda on kahju maha pesta, et peale jõule tuleb lipsudest teha linnukesed ja kingitused, päkapikud maha pesta ja lilled asemele .
Joonistasin klaasile (vahesein) guašš värvidega. Kattis suht kehvasti ja töö jäi laiguline.
Icc lapsed olid eile kodus ka nõudnud aknale värvimist .Eriti meeldis lastele see jänku:Praegu veel käsil üks sall, sellega on ka see jama et lõng sai otsa ja poes enam seda pole ja ei tule
ostsin siis miski teise, aga vahe ikka suht märgatav, peab vist ülesse ikka harutama

03 Detsember 2006
ISETEGIJA , KOTID JA ÕNN !

Mina soetasin omale isetegijate jõulupeo oksjonilt koti, mille autoriks on Silpsolps


Ja õnneloosis vedas mul ka! Nii kui abikaasa sai öeldud et ei meie perel õnne ole, nii hõigati välja minu nr . Võiduks siis Susa lõngapoe lõng ja nii vahvas kotis. Poiss rabas selle juba omale , et läheb sellega lasteaeda:


Aitähh Susale ja õnnele

No ja kuna ikkagi jõulupidu siis oli mul ka pisike kingitus kaasas Kriuks2-le:

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Projektid milles osalenMinu blogi nupp


Külastused minu blogis

3883137 Külastust...


free counters